+48 41 264 14 21
Wielka rodzinna majówka w Bałtowie

Jak majówka to tylko w Bałtowie!

.

Spędźcie ją w rodzinnym gronie razem z nami! Każdego dnia czeka nowa przygoda i niespodzianki. Bawimy się wspólnie już od 28 kwietnia do 6 maja.
Czeka na Was mnóstwo atrakcji przez wszystkie dni majówki a już 1 maja otwieramy dla Was naszą nową atrakcję “Polskę w Miniaturze”. Nie może Was zabraknąć!.

Na terenie naszego kompleksu przygotowaliśmy wiele stref zabaw i animacji. Zapoznaj się z poniższym planem, żeby nic Was nie ominęło.

 

.

 

 

 

.

JuraPark

 • nasi animatorzy w parku z dinozaurami czekają, by zabrać Was w podróż po prehistorycznym świecie gdzie królują olbrzymy sprzed milionów lat, 
 • Juraś – nasza przesympatyczna maskotka, zaprasza wszystkie dzieci na gry i zabawy. Przez wszystkie dni majówki będą miały możliwość zagrać w Monopoly – limitowaną edycję gry z naszymi dinozaurami w wersji XXL gdzie gracze sami są pionkami!
 •  dla tych, którzy wolą mały dreszczyk emocji Juraś przygotował grę Jenga – to wyjątkowa okazja, by wykazać się swoją zręcznością. Ale to nie wszystko! Każdy z Was będzie mógł zagrać w kości z naszym Dinozaurem.
 • 1 i 3 maja w godzinach od 12:00 do 16:00 zapraszamy do JuraParku na symultanę szachową. Dzieci z pobliskiego kółka szachowego podejmą wyzwanie każdego, kto będzie chciał się z nimi zmierzyć.
 • 5 i 6 maja w godzinach 10:00 – 18:00 będziecie mogli wziąć udział w warsztatach z robotyki oraz druku 3D 
 

Zwierzyniec

 • 10:00 – 18:00 – strzelanie z łuku – za drobną opłatą, każdy będzie miał możliwość sprawdzenia się w tej dyscyplinie,
 • od 29 kwietnia do 6 maja na terenie dolnego Zwierzyńca będziecie mogli spotkać animatorów, którzy ze zwierzętami przechadzać będą się między turystami. To niezwykła okazja, by zobaczyć zwierzęta których na co dzień w Bałtowie nie mamy:
  • spotkacie zaklinacza węży z boa dusicielem, pytonem tygrysim i wężem zbożowym,
  • pojawi się także bardzo sympatyczna agama brodata,
  • dla wszystkich młodych ornitologów także przygotowaliśmy nie lada atrakcję – do Bałtowa przyjedzie profesjonalny sokolnik, 
  • sympatyczny, uwielbiający przytulanki kangur.


Park Rozrywki

Nasi animatorzy będą malować buźki w najbardziej wymyślne wzory – każde dziecko będzie mogło stać się postacią z ulubionej bajki lub ulubionym zwierzątkiem.

.

Oprócz tego pojawią się artyści tworzący olbrzymie bańki mydlane – będzie to niesamowite widowisko i frajda dla najmłodszych.

Sabatówka – Wioska Czarownic

Czarownice i Wiedźmy z Sabatówki wyczarowały wiele atrakcji:

 • o godz. 15:00 każdego dnia przygotowywane będą razem dziećmi magiczne eliksiry,
 • o godz. 12:00, 14:00 i 16:00 będzie można zobaczyć pokazy magii i iluzji.

.

Oprócz tego Czarownice i Wiedźmy malować będą twarze i tworzyć upiorne fryzury, a to wszystko przy pokazie ogromnych baniek mydlanych.

Polska w Miniaturze – otwarcie nowej atrakcji

Pamiętajcie, że już 1 maja otwieramy nową atrakcję 
“Polska w Miniaturze” – Historia zaklęta w murach zamków

.

Na terenie miniaturowej mapy Polski znajduje się 50 modeli zamków i pałaców wykonanych z niesamowitą precyzją w skali 1:25.  W związku z oficjalnym otwarciem możecie wziąć udział w wielu dodatkowych atrakcjach, animacjach i pokazach tematycznych.

1 maja w okolicy “Polski w Miniaturze” spotkacie rycerzy z Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej, którzy przeprowadzą dla Was pokazy i stworzą atmosferę, dzięki której przeniesiecie się kilka wieków wstecz do średniowiecznej Polski. To niezwykła okazja, by zobaczyć rycerzy w prawdziwych zbrojach i poznać tajniki fechtunku, etykiety dworskiej i zwyczajów, które panowały w średniowieczu.