Przyjedź do Bałtowa i odpocznij od codzienności! -30% na noclegi.

Chciałbyś wyrwać się gdzieś na kilka dni? Gdzieś gdzie można oczyścić umysł, odpocząć od codziennego zgiełku, poobcować z naturą i powdychać świeże powietrze?

Jeśli na wszystkie z powyższych pytań odpowiadasz twierdząco to mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Pragniemy zaprosić Cię do Bałtowa, który jest malowniczą wsią położoną w dolinie rzeki Kamiennej. Jest to idealne miejscowość do krótkiego wypadu poza miejsce zamieszkania i spędzenia czasu w spokojny sposób. Bałtów jest znany, głównie za sprawą jednego z największych Kompleksów turystycznych w Polsce, ale obecnie w jego obrębie panuje spokój i cisza co pozwala jeszcze bardziej napawać się naturalnym pięknem miejscowości i samego obiektu.
Bałtowski Kompleks Turystyczny posiada w swojej ofercie w pełni działającą, komfortową bazę noclegową, która jest idealnym punktem do zatrzymania się podczas wspomnianego wypadu. Noclegi „Zajazd Przystocze” oraz „Ranczo w Dolinie” to urocza baza noclegowa, która charakteryzuje się klimatycznym i przytulnym wnętrzem.

Warto skusić się na wypad właśnie do Bałtowa i skorzystać z oferty noclegowej Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego bo to co daje nam pobyt w tej urokliwej miejscowość z dala od codzienności, smogu i szybkiego tempa jest bezcenne!

Serdecznie zapraszamy do Bałtowa!

Rezerwuj nocleg telefonicznie: 510 263 896 lub mailowo noclegi@jurapark.pl