Aktywny wypoczynek – rodzinnie lub ekstremalnie

„Bałtów Aktywnie” to nowy projekt prowadzony przez Bałtowski Kompleks Turystyczny przy współpracy z firmami i podmiotami mającymi doświadczenie w kwestii adaptacji terenów przyrodniczych do użytku sportowo – rekreacyjnego. Tworzą go ludzie z pasją, których celem jest propagowanie zdrowego trybu życia, zachęcanie do wszelkiego rodzaju aktywności w otoczeniu pięknej przyrody.

Korzystając z istniejącej infrastruktury Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego oraz niezwykłych walorów przyrodniczych występujących na terenie Bałtowa i okolic możemy zaproponować szeroką gamę aktywności – od łagodnych ścieżek spacerowych, po wymagające tereny biegowe, wspinaczkowe, kajaki czy offroad.

Na każdym etapie Waszej przygody ze sportem będzie Wam towarzyszyć profesjonalna kadra, wysokiej jakości sprzęt i przede wszystkim świeże, wiejskie powietrze.

Ogromna przestrzeń umożliwia indywidualne korzystanie z atrakcji. Odetchniecie więc od wielkomiejskiego zgiełku i tłoku.

Bałtów to również doskonałe miejsce na organizację imprez sportowych, firmowych i integracyjnych. Jesteśmy otwarci na współpracę.

Bałtów Aktywnie. Połącz siły z naturą.

Szczegóły na temat wszystkich aktywności sportowych znajdziesz na stronie baltowaktywnie.pl