Ruszamy z pakietem kompleksowym

atrakcje bałtowskiego kompleksu kolaż zdjęć

Pakiet kompleksowy dostępny w sprzedaży już od 22 kwietnia, czyli tej soboty! To oznacza, że będziecie mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji kompleksu turystycznego. Zapraszamy do wspólnej zabawy w świecie przygód…

Atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego

JuraPark, Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski (dolny+ górny Safari), Polska w Miniaturze, Sabatówka, Park Zabaw, Rollercoaster, Kino Cinema 5D, Wrotkarnia (bez sprzętu) – to wszystko czeka na Was w tę sobotę! 

  • Obiekt będzie czynny w godzinach 10:00 – 17:00.

Wybierając rozszerzony pakiet atrakcji, zobaczysz jurajski świat, gdzie zamieszkuje 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości. W Muzeum Jurajskim prawdziwi fanatycy ujrzą skamieniałości oraz prawdziwe kości dinozaurów.  Zapraszamy także do świata morskich głębin — Prehistorycznego Oceanarium, gdzie dzięki technologii 3D można zobaczyć morskie bestie i stwory. Jesteście ciekawi, jak wyglądały? 

Baltowski-Kompleks-Turystyczny-atrakcja-dla-dzieci-

Dla tych, co zwierzęta kochają…

Bałtowski Zwierzyniec to świat zwierząt. Jedna z głównych atrakcji, z której możecie skorzystać w ramach pakietu kompleksowego. Zapraszamy na przejażdżkę amerykańskim schoolbusem. (Pamiętajcie o wcześniejszej rezerwacji wyjazdu, której dokonacie przy zakupie biletu). Podczas wycieczki zobaczycie wielbłądy, strusie, lamy, alpaki, a także bałtowskie żubry!

Zobacz, jakie zwierzęta zaobserwujesz na zwierzyńcu górnym.

Jeśli natomiast jesteś ciekawy czy surykatki powiększyły swoje stado — zapraszamy do zwierzyńca dolnego. Tu zobaczysz się także ze słynnym lemurem — Julianem oraz uroczymi kózkami, które rozradują serce największego smutasa.

Park Zabaw w Bałtowie — dawka rozrywki

Ten weekend to także adrenalina, o którą zadbają nasze urządzenia na Parku Zabaw. Tu naprawdę możecie się wyszaleć. Czekają karuzele, kolejki górskie, basen z kulkami dla najmłodszych, trampoliny i wiele innych urządzeń dających radość nie tylko najmłodszym.

 

Poznaj cenę pakietu kompleksowego.

Wycieczka do Bałtowa — gdzie zjeść?

Przyjedź na rodzinną wycieczkę w Bałtowie! Podaruj radość, przygodę i wspaniałe emocje! Ciesz się smakiem regionalnych dań w naszych restauracjach (Bałtowski Zapiecek, Browar Bałtów, Zajazd Przystocze, Jadło pod stokiem). Nie pozwól by głód zepsuł Wam humor…

 

A jeśli marzysz o puszystym serniku czy rozpływających się w ustach gofrach z bitą śmietaną i dodatkami koniecznie odwiedź naszą kawiarnię JuraPark Caffe w JURAPARKU Spędź rodzinny weekend w Bałtowie i baw się na maxxaa!

Do zobaczenia w Bałtowie!