Zamknij

Bałtowski Kompleks Turystyczny

Rodzinne miejsce dobrej przygody

Park dinozaurów i wiele innych atrakcji

Wizytówkę naszego Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego stanowi niezwykły park dinozaurów, który był pierwszym w Polsce obiektem o tej tematyce. Co ważniejsze, jego lokalizacja nie jest dziełem przypadku. Park jurajski powstał bowiem w miejscu, gdzie odkryto autentyczne ślady bytności tych zagadkowych prehistorycznych gadów. I chociaż cieszy się on największą popularnością wśród przybywających licznie do Bałtowa turystów, nie jest jedyną atrakcją naszego ogromnego liczącego 100ha kompleksu rozrywkowego.

Park Dinozaurów
Park Safari
Park Miniatur

Najlepsza atrakcja w Polsce!

Bałtowski Kompleks Turystyczny rozpoczął swoją działalność w 2004 roku i nieprzerwanie przez cały czas istnienia traktowany jest, jako najlepsza atrakcja w Polsce. Nasi goście są zgodni co do tego, że jest to miejsce niezwykle malownicze, tętniące przygodą i życiem, idealne zarówno na jednodniowy pobyt, jak i krótki rodzinny weekendowy wypad. Czekające na miejscu atrakcje pozwalają spędzić czas wolny dokładnie tak, jak lubicie – spokojnie, aktywnie lub z nastawieniem na przeżycie ciekawej przygody.

Bałtowski Kompleks Turystyczny

Spędź wyjątkowy czas ze swoją rodziną!
Bałtów to mnóstwo atrakcji w jednym miejscu! Park Dinozaurów, Park Rozrywki, Zwierzyniec, Ośrodek Jeździecki, Park Miniatur, Prehistoryczne Oceanarium, Wioska Czarownic i wiele innych niesamowitych miejsc

Poznajmy się

Aktualności i wydarzenia

Dzieje się

Pierwszy Wiosenny Weekend W Bałtowie

Dzisiaj mamy pierwszy dzień wiosny! Dowiedz się z poniższego wpisu dlaczego warto spędzić pierwszy wiosenny weekend w naszym Kompleksie. Zachęcamy do krótkiej lektury. 🙂

Przedwiosenna promocja! Tylko dzisiaj bilety tańsze o -50%.

Zastanawiacie się jakie miejsce w Polsce wybrać na tegoroczną wycieczkę z rodziną? Być może nasza dzisiejsza akcja rabatowa podczas, której bilety do naszego kompleksu są do zgarnięcia za POŁOWĘ ceny pomoże podjąć Wam tą decyzję!

Startujemy już w ten weekend! Sprawdź nasze RABATY.

Z przyjemnością możemy poinformować, że nasz Kompleks zostanie uruchomiony już w najbliższą sobotę tj. 16 marca. W każdy weekend do 19 kwietnia będziecie mogli skorzystać z atrakcji zawierającej się w Pakiecie Przygoda!

Odwiedź nasz park z dinozaurami w Bałtowie

Nasz kompleks rekreacyjny odwiedzają całe rodziny – także z najmłodszymi pociechami. Ich głównym celem staje zawsze park z dinozaurami. Dlaczego? Ponieważ w zgrabny i przemyślany sposób łączy w sobie elementy rozrywkowe i edukacyjne. Tworząc to wyjątkowe miejsce zadbaliśmy, by jak najwierniej oddało ono charakter ery dinozaurów. Bogata ścieżka dydaktyczna pozwala prześledzić nie tylko historię tych niezwykłych kolosów, ale również lepiej zrozumieć postęp ewolucji. Dostęp do szczątków tych prehistorycznych stworzeń czy zobaczenie ich śladów to przygoda, którą warto przeżyć w każdym wieku!Kalendarz

imprez

Wspaniała rozrywka dla dzieci i dorosłych

Odwiedzając nasz park jurajski, możecie być zaskoczeni poziomem atrakcji, jakie tam na Was czekają. Oryginalnych rozmiarów, niezwykle starannie i realistycznie wyglądające figury dinozaurów robią ogromne wrażenie i na małych i na dużych. Jesteśmy też przekonani, że wizyta w Oceanarium i możliwość stanięcia oko w oko z podwodnymi prehistorycznymi stworzeniami wzbogaci Waszą wyobraźnię i obudzi dziecięcą fantazję na tyle, że będziecie chcieli tam wrócić jeszcze raz.

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi