+48 41 264 14 21
Wioska Świętego Mikołaja

Wioska Świętego Mikołaja

Wioska Świętego Mikołaja

.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem to marzenie każdego dziecka i nie tylko… 

W tym roku już po raz 5 zawita w Bałtowie Święty Mikołaj. Od 1 grudnia będzie czekał na Was w swojej przytulnej chacie. Wraz z nim przybędą zabawne elfy, które zapewnią Wam moc zabawy!

Główną atrakcją na którą czekają wszystkie dzieci to oczywiście spotkanie ze Świętym Mikołajem, który mamy nadzieję, że tak jak  w poprzednich latach, będzie miał duże poczucie humoru i wysoki poziom cynamonu.

Będziecie mogli z nim porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie, a jeśli byliście przez cały rok grzeczni to pewnie dostaniecie prezent.

Dla tych, którzy trochę rozrabiali, Mikołaj przygotował specjalny młynek do mielenia grzechów. I jak już pozbędziecie się wszystkich złych uczynków to będziecie mogli napisać list do Mikołaja i wrzucić go do specjalnej, mikołajowej skrzynki.

W chacie będą czekać na także inne atrakcję, ale nie zdradzimy Wam wszystkiego. Niech to będzie niespodzianka!

Po spotkaniu z Mikołajem zapraszamy do zwiedzenia jego niesamowitej, bajkowej wioski. Pracowite Elfy zaproszą Was do swoich domków – zobaczycie jak mieszkają i pracują. Pani Choinka przygotowała Jarmark z pięknymi, ręcznie robionymi świątecznymi ozdobami. Z Bałwankiem natomiast pobawicie się przy ognisku, porzucacie śnieżkami albo zagracie w lodową piłkę.

U nas poczujecie magię świąt, skosztujecie pysznych domowych wypieków, rozgrzejecie się gorącą czekoladą lub aromatyczną zimową herbatą.

Zapraszamy!

Więcej na: Wioska Świętego Mikołaja w Bałtowie