+48 41 264 14 21
Gastronomia

GOŚCINIEC BAŁTOWSKI ZAPIECEK

Tuż obok rollercoastera pomiędzy dwoma trasami zjazdowymi „Szwajcarii Bałtowskiej” wznosi się Gościniec “Bałtowski Zapiecek”. Wnętrze restauracji zostało zaprojektowane tak, aby każdy Gość mógł poczuć niepowtarzalny klimat tego miejsca. Dysponujemy dwiema przestronnymi salami z przepięknymi kominkami i kameralną antresolą. Latem zapraszamy na przepiękny taras z widokiem na stok. Znajdą tu Państwo ciszę i spokój, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Bałtowski Zapiecek to również miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Z należytą starannością zadbaliśmy o naszych najmłodszych gości. Szef kuchni przygotował specjalne menu, które zadowoli największego niejadka. Stworzyliśmy również wiele udogodnień: bajkowy plac zabaw, krzesełka dla dzieci, miejsce z przewijakiem, toaletę dostosowaną do dzieci. Na szczególną uwagę zasługuje doskonale wyposażone miejsce przeznaczone specjalnie do zabaw dziecięcych.

WIĘCEJ INFORMACJI

 zapiecek1  zapiecek2

 

GASTRONOMIA

Jeżeli dopadnie Cię głód już w trakcie jurajskiej przygody zapraszamy do punktu gastronomicznego położonego na dziedzińcu parku jurajskiego. Kuchnia oferuje pyszne i zdrowe dania obiadowe oraz pyszne hamburgery, zapiekanki pizzę i wiele, wiele innych. Jako dania z grilla serdecznie polecamy miejscowego pstrąga oraz przepyszne, soczyste mięsa.

 gastronomia
przystocze

ZAJAZD PRZYSTOCZE

Pomiędzy Ośrodkiem Jazdy Konnej „Kraina Koni” a stokiem narciarskim znajduje się „Zajazd Przystocze”. Dla turystów dostępny jest ciąg gastronomiczny, gdzie można skomponować posiłek zgodnie z własnymi upodobaniami.
Zajazd „Przystocze” to również miejsce w którym organizowane są liczne imprezy firmowe i spotkania rodzinne.

WIĘCEJ INFORMACJI

WIOSKA RYBACKA NA ŹRÓDLANEJ WYSPIE

W naszej smażalni masz szansę poznać smak ryb z całego świata. Pstrąg, sandacz, sum, halibut, mientus morski i wiele innych – wybieraj spośród bogatej listy ryb morskich oraz słodkowodnych. Specjalnością są oczywiście pstrągi pochodzące z tutejszej hodowli.

wioskarybacka