Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert Happysad

17 czerwca @ 20:00 - 22:00

17 czerwca zapraszamy na koncert zespołu Happysad, który odbędzie się w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym — U podnóża stoku. To jeden z najpopularniejszych polskich zespołów. Zespół ma na koncie ponad 1200 koncertów w całym kraju. 5 platynowych i 3 złote płyty.

Dzieje się w Bałtowie!

Nie zwalniamy tempa, w czerwcu postanowiliśmy zorganizować kolejny koncert, a na tym nie koniec! Tym razem coś dla miłośników mocnych brzmień. Przed Wami koncert zespołu rockowego — Happysad. Przedsprzedaż biletów już trwa, dlatego zachęcamy do zakupu biletów online. Cena biletów – 109 zł w puli przedsprzedażowej będzie trwać do 16 czerwca. W dniu koncertu wszyscy zainteresowani także będą mogli zakupić bilet  w cenie – 129 zł. Sprzedaż biletów prowadzona będzie w wyznaczonych punktach kasowych Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Sprzedaż biletów online na stronie: https://koncerty.juraparkbaltow.pl/happysad/

Harmonogram wydarzenia

20:00 – gość specjalny

21:00 – koncert zespołu Happysad

-koncert-happysad-Baltow-wydarzenie

 

Szczególna płyta — Wszystko jedno

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1200 koncertów w całym kraju. W lipcu 2004 r. ukazał się debiutancki album zespołu „Wszystko jedno”, a rok później „Podróże i pod prąd”. Trzeci krążek – „Nieprzygoda” swoją premierę miał w 2007 r. Płyta okazała się być hitem. Była najchętniej sprzedającą się w Polsce wg. listy OLIS. Zespół występował na najsłynniejszym festiwalu rockowym w Polsce — Pol’and’Rock Festival.

W październiku 2011 zespół obchodził 10-lecie działalności, wtedy też ukazało się jubileuszowe wydawnictwo „Zadyszka”, składające się z dwóch płyt. Na pierwszej usłyszeć można było 13 zespołów, które wykonują utwory Happysad, drugi to płyta DVD z koncertem w Jarocinie z udziałem urodzinowych gości.

W 2021 r. zespół obchodził dwudziestolecie istnienia, które świętował okolicznościową płytą „Odrzutowce i Kowery” oraz książką „Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad” autorstwa Żanety Gotowalskiej, a także innymi wydarzeniami specjalnymi.

 

Bądźcie z nami 17 czerwca! Tylko tutaj, na żywo usłyszycie hity zespołu Happysad. Nie może Was zabraknąć. Do zobaczenia!

 

 

 

 

 

Miejsce wydarzenia

Bałtowski Kompleks Turystyczny
Bałtów 8a
Bałtów,świętokrzyskie27-423Polska
+ Google Map

Organizator

Bałtowski Kompleks Turystyczny
Witryna internetowa:
www.juraparkbaltow.pl