Pobyty służbowe w Bałtowie

Zajazd Przystocze i Ranczo w Dolinie oferują przytulne i komfortowe pobyty dla osób przebywających w podróży służbowej.
Gwarantujemy odpoczynek w niezwykłym otoczeniu przyrody oraz bogaty wybór możliwości do uprawiania sportów i innych aktywności.

  • Stacja Narciarska “Szwajcaria Bałtowska” – domki wypoczynkowe znajdują się tuż obok nartostrad i wypożyczalni sprzętu.
  • Naturalne lodowisko – ponad 600 m2 idealnie gładkiej tafli. Lodowisko znajduje się w hali, dzięki czemu jest odporne na warunki atmosferyczne i opady.
  • Spotkaj Świętego Mikołaja w Bałtowie – zwykle urzęduje w swojej wiosce, jednak w tym roku pojawia się w różnych miejscach Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego – na spacerach, łyżwach czy nartach.
  • Wyprawy off-road 4×4 – nasz instruktor zabierze Cię w prawdziwą off-roadową wyprawę, która z pewnością dostarczy zdrowej dawki adrenaliny.
  • Ośrodek Jazdy Konnej “Kraina Koni” – oferujemy wyjazdy w teren dla doświadczonych jeźdźców oraz zajęcia dla początkujących pod okiem instruktora.
  • Turystyka piesza, nordic walking, ścieżki biegowe – wokół Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego biegną liczne ścieżki turystyczne – krajobrazowe i historyczne, doskonałe do spacerów. Okalające kompleks wąwozy i wzgórza są idealnym miejscem do treningów biegowych.

Więcej na temat aktywności, które możesz uprawiać w Bałtowie – baltowaktywnie.pl

Stosując się do aktualnych rozporządzeń przypominamy, że obecnie pobyty noclegowe są dostępne tylko dla osób w podróży służbowej. Na miejscu w biurze noclegów prosimy o podpisanie stosownego oświadczenia oraz pozostawienie danych potrzebnych do wystawienia faktury/rachunku.