Zamknij

Wypoczywaj w Bałtowie – noclegi -20%

Marzysz o tym, by wyjść z domu, zmienić otoczenie i zapewnić dzieciom bezpieczny czas na świeżym powietrzu? Doskonale! Bo właśnie z myślą o Tobie i Twojej rodzinie przygotowaliśmy naszą specjalną ofertę.

ZASADY PROMOCJI

Zadzwoń do nas w terminie do 31 maja 2020 i złóż rezerwację planując swój wypoczynek w dowolnym terminie w tym roku a otrzymasz 20% rabatu od cen standardowych.

DODATKOWE KORZYŚCI DLA GOŚCI

Korzystając z noclegu w “Zajeździe Przystocze” lub “Ranczo w Dolinie” Bilet Spacerowy kupujesz tylko raz. W pozostałe dni pobytu masz bezpłatny dostęp do ścieżek spacerowych po JuraParku, Zwierzyńcu Dolnym i po Polsce w Miniaturze.


BAZA NOCLEGOWA

ZAJAZD PRZYSTOCZE

RANCZO W DOLINIE

RANCZO W DOLINIE II


GASTRONOMIA

Tuż obok domków znajduje się część gastronomiczna Zajazdu Przystocze, w której serwowane są m.in: pyszne śniadania. Wstęp do tej strefy mają tylko goście hotelowi.


BAŁTÓW AKTYWNIE

„Bałtów Aktywnie” to nowy projekt prowadzony przez Bałtowski Kompleks Turystyczny przy współpracy z firmami i podmiotami mającymi doświadczenie w kwestii adaptacji terenów przyrodniczych do użytku sportowo – rekreacyjnego. Tworzą go ludzie z pasją, których celem jest propagowanie zdrowego trybu życia, zachęcanie do wszelkiego rodzaju aktywności w otoczeniu pięknej przyrody.

Korzystając z istniejącej infrastruktury Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego oraz niezwykłych walorów przyrodniczych występujących na terenie Bałtowa i okolic możemy zaproponować szeroką gamę aktywności – od łagodnych ścieżek spacerowych, po wymagające tereny biegowe, wspinaczkowe, kajaki czy offroad.

Bałtów Aktywnie. Połącz siły z naturą.  Już 9 maja uruchamiamy spływy kajakowe oraz wypożyczalnię sprzętu do wspinaczki.

Bądź na bieżąco z naszymi aktywnościami – polub nasz fanpejdż Bałtów Aktywnie

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi
Translate »
☀ POGODA