Zamknij

Program obejmuje:

edukacja-sciezka-dinozaurow-

ZWIEDZANIE ATRAKCJI BAŁTOWSKIEGO KOMPLEKSU TURYSTYCZNEGO

Pakiety atrakcji do wyboru:
  JuraPark* + Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski (górny i dolny), Sabatówka Wioska Czarownic, Polska w Miniaturze, Park Rozrywki (bez rollercoastera), Kino 5D

UROCZYSTE PASOWANIE NA UCZNIA

Pasowanie na ucznia to ogromne przeżycie dla każdego dziecka. W JuraParku honory te czyni Juraś – wielka pomarańczowa maskotka uwielbiana przez wszystkich gości i małych i dużych.

Na pamiątkę pasowania na ucznia dzieci otrzymują dyplom oraz upominek od JuraParku: kolorowankę, naklejki z dinozaurami, kolorowy plan lekcji, zakładkę do książki oraz bezpłatny 2-godzinny karnet do Stacji Narciarskiej „Szwajcaria Bałtowska”.

Odkrywamy ślady dinozaurów w Bałtowie – GRA TERENOWA

w czasie zabawy młodzi detektywi dowiedzą się czym są skamieniałości i jak powstają, uświadomią sobie na czym polega praca tropiciela śladów życia, staną się uczestnikami zabawy edukacyjnej polegająca na poszukiwaniu rozpoznawaniu i preparowaniu, skamieniałości. Dzięki pracy zespołowej uda się dokonać wielkiego odkrycia!

Ponieważ bałtowski Juraś uwielbia fotografować się z gośćmi JuraParku, całą klasę zaprosimy do wspólnego zdjęcia!

SŁODKI POCZĘSTUNEK

Juraś to wielki łasuch i jak większość dzieci uwielbia słodkości. Dlatego w programie wycieczki nie może zabraknąć pysznego deseru – muffiniki z gorącą herbatą lub kompotem.

ZABAWY I ANIMACJE

Bałtowska Sabatówka to magiczne miejsce, w którym dzieją się różne cuda. Jest to też idealne miejsce na gry i zabawy integracyjne. Nasi animatorzy zadbają o to, by dzieci spędziły miło czas, lepiej się poznały, dużo śmiały i poruszały na świeżym powietrzu. Dlatego przygotowaliśmy wiele interesujących gier i zabaw dostosowanych do wieku i możliwości pierwszaków. Jak na wioskę czarownic przystało nie obejdzie się bez magicznych pokazów!

WARSZTATY

Warsztaty w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym to czas na uwolnienie dziecięcej wyobraźni. Każdy warsztat poprzedzony jest krótką pogadanką, podczas której dzieci dowiedzą się mnóstwo ciekawostek z wybranego tematu

pszczelarskie

uczestnicy poznają największe ciekawostki z życia pszczół oraz wykonują własnoręcznie świece z węzy pszczelej, które zabierają do domu,

plastyczno – paleontologiczne

dzieci dowiedzą się czym są amonity i jak powstają oraz zgodnie z własną wyobraźnią malują gipsowe odlewy amonitów,

paleontologiczne

uczestnicy warsztatów dowiedzą się kim jest paleontolog, na czym polega jego praca oraz sami spróbują przy użyciu drewnianego dłutka wydobyć szkielet dinozaura,

dyniowe cuda

dzieci dowiedzą się mnóstwo ciekawostek o tym skąd dynia przywędrowała do Polski, jak wiele ma odmian i przede wszystkim jakie ma właściwości zdrowotne. Dynia jest również idealnym materiałem do zabawy dlatego każdy uczestnik otrzyma swoją własną dynię, którą ozdobi tak jak zechce, korzystając z kolorowych materiałów, papieru, włóczek, liści, guzików i mnóstwa innych dekoracji.

OBIAD lub OGNISKO

Świeże powietrze, mnóstwo ruchu i długi dzień pełen wrażeń nawet największego niejadka skłoni do zjedzenia pysznego posiłku. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej gastronomii. Szef kuchni poleca pełnowartościowe posiłki przygotowane z myślą o najmłodszych.

CENNIK

zrealizuj-bon-turystyczny

WAŻNE!

Rodzice mogą zapłacić Bonem Turystycznym jeszcze do 30 września 2022 r.

Chcesz zapewnić swoim uczniom jeszcze więcej atrakcji? Wybierz z poniższej listy:

ATRAKCJE BAŁTOWSKIEGO KOMPLEKSU TURYSTYCZNEGO

LEKCJE I WARSZTATY

GASTRONOMIA

 • I danie – zupa dnia 9 zł/os.

  pomidorowa/rosół/jarzynowa/żurek/ogórkowa

 • II danie 25 zł/os.

  filet drobiowy/rybny/ frytki/ziemniaki/ surówki/ketchup + woda* + owoc*

 • Zestaw I + II danie 30 zł/os.

  zupa + filet

 • Pierogi 18 zł/os.

  mięsne/z serem/ruskie + woda* + owoc*

 • Zestaw 23 zł/os.

  Zupa + pierogi

 • Spaghetti bolognese + woda* + owoc* 18 zł/os.
 • Pulpety 18 zł/os.

  w sosie koperkowym/frytki/ziemniaki/ryż + woda* + owoc*

 • Zestaw 23 zł/os.

  Zupa + pulpety

 • Ognisko 15 zł/os.

  Kiełbasa, pieczywo

 • Muffinka + herbata 10 zł/os.

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi
Translate »
☼ Pogoda na żywo ☼