Zamknij

Regulamin Pokoi Gościnnych Zajazdu Przystocze oraz Ranczo w Dolinie

 1. Doba rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu zakwaterowania, i kończy o godz. 11:00 w dniu wykwaterowania.
 2. Przybywający na terenie bazy noclegowej zobowiązani są dokonać formalności w recepcji w „Zajeździe Przystocze”, Bałtów 170 A, 27-423 Bałtów.
 3. Cisza nocna na terenie Pokoi Gościnnych Zajazd Przystocze i Ranczo w Dolinie obowiązuje od godziny 23:00 do godziny 6:00 rano.
 4. W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe.
 5. Pobyt zwierząt na terenie Pokoi Gościnnych Zajazd Przystocze oraz Ranczo w Dolinie wypoczynkowych należy wcześniej uzgodnić z recepcją.
 6. Za przywiezione i pozostawione w pokojach rzeczy Dyrekcja i obsługa ośrodka nie odpowiada.
 7. Za szkody powstałe w pokoju podczas pobytu odpowiedzialna jest osoba wynajmująca. O ewentualnych uszkodzeniach należy poinformować recepcję.
 8. Prosimy zwracać uwagę na zamykanie okien szczególnie dachowych oraz zamykanie drzwi na klucz przy opuszczaniu pokoju. Jeśli pracownicy Pokoi Gościnnych zauważą, że podczas nieobecności Gości pali się światło lub jest otwarte okno dachowe mają pozwolenie na wejście do pokoju bez wiedzy wynajmującego.
 9. W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz używania grzałek, kuchenek elektrycznych jak i gazowych. Zdarzenie to wiąże się z jednoczesnym złamaniem regulaminu.
 10. W przypadku niezastosowania się do niniejszego regulaminu, pracownik recepcji ma prawo do natychmiastowego wymeldowania osób, które nie przestrzegają regulaminu bez możliwości domagania się zwrotu pieniędzy za skrócony pobyt.
 11. Dobrowolna rezygnacja z części pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconej należności.
 12. Rozpalanie ognisk, grilli możliwe jest tylko w miejscach wyznaczonych przez obsługę Zajazdu Przystocze z zachowaniem szczególnej ostrożności i przepisów P-POŻ.
 13. Goście obiektów wypoczynkowych tj. Zajazdu Przystocze i Rancza w Dolinie  mają wyjątkową możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu biletów do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Wystarczy, że tylko raz zostanie zakupiony bilet kompleksowy (w czasie sezonu letniego) bądź Pakiet Bajkowa zima (w sezonie zimowym) a w pozostałe dni pobytu istnieje możliwość korzystania z atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego bez limitu.

Regulamin pobytu w Pokojach Gościnnych Zajazd Przystocze oraz Ranczo w Dolinie ze zwierzętami

 1. Podstawowym warunkiem zakwaterowania Gościa naszego obiektu ze zwierzęciem jest zgłoszenie zwierzęcia w momencie dokonywania rezerwacji.
 2. W pokojach gościnnych mają prawo przebywać tylko zwierzęta domowe. Recepcja ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne. W tym: gadów, pajęczaków oraz psów rasy: Amerykański pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski (Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnie 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne).
 3. Nieuprzedzeni o towarzyszących Gościom zwierzętach, możemy nie zapewnić wolnego pokoju i nie wyrazić zgody na pobyt zwierzęcia.
 4. Pobyt zwierzęcia uwarunkowany jest posiadaniem jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia.
 5. Dbając o bezpieczeństwo zwierzę powinno posiadać smycz, obrożę, kaganiec, klatkę – w zależności od gatunku zwierzęcia.
 6. Zabrania się wprowadzania zwierząt w wyznaczonych strefach Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego m.in. w parku rozrywki, na placu zabaw, w pomieszczeniach zamkniętych typu Prehistoryczne Oceanarium, Kino 5D czy w Zwierzyńcu Bałtowskim.
 7. Zwierzę przebywające na terenie Pokoi Gościnnych Zajazd Przystocze oraz Ranczo w Dolinie nie może przeszkadzać innym Gościom przebywającym na terenie obiektu. Prosimy upewnić się czy Państwa zwierzę nie sprawia hałasu w szczególności w nocy.
 8. W przypadku powtarzających się kilkakrotnie skarg ze strony Gości, zastrzegamy sobie prawo do wykwaterowania zwierzęcia z obiektu na koszt właściciela.
 9. W przypadku gdy pracownicy recepcji będą mieli uzasadnione podejrzenie, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych Gości, niszczy mienie obiektu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych Gości, Dyrekcja Zajazdu Przystocze będzie starała się skontaktować z właścicielem w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, recepcja zastrzega sobie możliwość wejścia personelu do  pokoju również z ewentualną pomocą służb i usunięcia zwierzęcia z pokoju. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych czynności pokrywa właściciel zwierzęcia.
 10. Właściciel zwierzęcia odpowiada za czystość  po nim – w pokoju, częściach ogólnodostępnych, jak również na terenie całego Kompleksu. Prosimy o sprzątanie po swoim pupilu.
 11. Uprasza się o niewpuszczanie psów na łóżka i kanapy.
 12. Właściciele  kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem i opróżniać ją do plastikowej torby.
 13. Właściciel zwierzęcia odpowiada za wszelkie szkody i zanieczyszczenia spowodowane przez jego zwierzę i jest zobowiązany do pokrycia kosztów wszelkich uszkodzeń.

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi
Translate »