Zamknij

Wycieczki szkolne

Oferta dla szkół i grup zorganizowanych

Zabierz dzieci na wycieczkę szkolną do Bałtowa!

Tegoroczna wiosna będzie w naszym Kompleksie czasem niezwykłym. Przygotowaliśmy specjalne pakiety Przygoda dla Szkół, w ramach których zapraszamy uczniów i nauczycieli do zapoznania się z następującymi atrakcjami: JuraPark + Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski, Sabatówka, Polska w Miniaturze. Ze względu na liczbę atrakcji oraz możliwość wzięcia udziału w arcyciekawych lekcjach w terenie, warto tak planować wycieczki szkolne, aby dzieci miały szanse spędzić w Bałtowie kilka dni. Dysponujemy doskonałym zapleczem noclegowym oraz gastronomicznym, więc kilkudniowy pobyt na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego wydaje się rozwiązaniem optymalnym.

Nauczycielu, Ty także byłeś kiedyś uczniem - czy nie pamiętasz już, że nocleg poza domem, w towarzystwie koleżanek i kolegów z klasy to jeden z najbardziej emocjonujących elementów całego wyjazdu...? Spraw, aby Twoi podopieczni mogli po latach wspominać jedyną w swoim rodzaju wycieczkę szkolną do Bałtowa - zabierz dzieci do miejsca, w którym nauka i zabawa przenikają się we wzajemnej symbiozie jak nigdzie w Polsce.

Celem Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego jest wspieranie dziecięcej wyobraźni. Dlatego szczególnie mocno zachęcamy Państwa jako nauczycieli i wychowawców do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej. Staramy się łączyć edukację z przygodą i rozrywką.

Organizacja wycieczek - przydatne informacje

NASZĄ MISJĄ JEST “UCZYĆ BAWIĄC I BAWIĆ UCZĄC”.

Wycieczka z dziećmi - zabawa i edukacja w jednym

Naszą misją jest uczyć bawiąc i bawić ucząc. Do tej pory udaje nam się wypełniać tę misję zgodnie z planem. To właśnie organizacja wycieczek szkolnych pomaga nam co roku udoskonalać ofertę zajęć warsztatowych. Wszyscy nasi najmłodsi goście zadają mnóstwo pytań, są ciekawi świata i dzięki ich żywemu zainteresowaniu przygotowujemy konspekty i plany kolejnych lekcji w terenie. Ale żeby wszystkie informacje, które chcemy dzieciom przekazać trafiły na podatny grunt, dbamy o to, żeby zachować równowagę między nauką a zabawą. Dlatego obok atrakcji naukowych zawartych np. w pakiecie Przygoda dla Szkół, gorąco polecamy dzieciom przyjeżdżającym do nas na szkolne wycieczki korzystanie z atrakcji rozrywkowych - rolercoasterów, dmuchańców, karuzel czy Kina 5D.

Dzieci podczas wycieczki szkolnej

Organizacja wycieczek szkolnych

Bałtowski Kompleks Turystyczny stworzyli pasjonaci, którzy doskonale wiedzą, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę. Nasz JuraPark to miejsce, w którym wiadomości z biologii, historii czy geografii same pchają się do głowy - lekcje muzealne i warsztaty edukacyjne robią swoje. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie grup dzieci w różnym wieku i umiemy dostosować swoją ofertę do potrzeb naszych gości. Plan pobytu grupy jest ustalany indywidualnie od potrzeb i może być dowolnie rozbudowany o dodatkowe elementy.