BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH

-baltowskie-bezdroza-family

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH to obecnie jedna z największych i najtrudniejszych w Polsce imprez offroadowych o charakterystyce przeprawowej prezentująca esencję klasycznego offroadu.

Zmagania odbywają się na malowniczych ziemiach województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego. Walory bogato urozmaiconego terenu tych stron pozwalają na sprawdzenie swoich sił oraz możliwości auta poza szlakami drogowymi. Baza rajdu mieści się na obszarze Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.
Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące rajdu znajdziecie na naszej oficjalnej stronie www.baltowskiebezdroza.pl

Sponsorem strategicznym a zarazem tytularnym XIII edycji rajdu jest właściciel marki DRAGON WINCH!

Tegoroczną edycję rajdu wspierają Pirelli Polska, które jest złotym partnerem oraz EMPRO Marbet Lipsko Rockstar Energy Drink US, którzy zostali srebrnymi partnerami XIII edycji Bałtowskich Bezdroży Dragon Winch.

Partnerami rajdu są: JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny, Publima, Terenwizja, Terenowo.pl – portal 4×4, OFF-ROAD.pl, Rajdy4x4.pl, sport4x4.pl, zz-top.pl, RBReader.

Harmonogram BBDW Family: 

Piątek:
10:00 – 12:00 – odprawa administracyjna.
12:00 – otwarcie rajdu oraz przywitanie uczestników/ odprawa (Park Maszyn).
13:00 – wyjazd w teren (“Śladami Bałtowskich Bezdroży” – trasa krajobrazowa z elementami zadań zręcznościowych – posiłek regeneracyjny na trasie rajdu).
18:00 (około) – powrót na bazę
18:00 – 21:00 – wyjazd na Zwierzyniec Górny, Zwiedzanie Polski w Miniaturze, Rollercoaster bez limitu.
21:00 – ognisko integracyjne (Zajazd Przystocze).

Sobota:
9:00 – odprawa (Zajazd Przystocze).
10:00 – wyjazd w teren „Szlakiem Gombrowicza” (trasa krajobrazowa z elementami zadań i zagadek krajoznawczo- terenowych – posiłek regeneracyjny na trasie rajdu).
18:00- 20:00 – animacje dla dzieci na terenie „Sabathówki”.
20:00 – ceremonia wręczenia nagród, licytacja charytatywna (Zajazd Przystocze).
21:00 – Wieczorek Offroadowca (Zajazd Przystocze).

Niedziele: 

10:00 – zwiedzanie we własnym zakresie atrakcji znajdujących się w Pakiecie Przygoda (informacje co zawiera Pakiet Przygoda w link https://juraparkbaltow.pl/cennik/ ). Rajd Family Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch