Zamknij

ATRAKCJE NA DZIEŃ DZIECKA

dzień- dziecka-bałtów

WYCIECZKA DO BAŁTOWA - NAJLEPSZY pREZENT na dzień DZIECKA
3-4 czerwca

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu to najlepszy prezent jaki możesz sprawić swojemu dziecku z okazji Dnia Dziecka! Niech Twoje Dziecko poczuje się w tym dniu wyjątkowo. Moc atrakcji, którą przygotowaliśmy dla niego w Bałtowie z pewnością uczyni ten dzień niezapomnianym. Nie czekaj więc na ostatni moment i już teraz kup bilet do bałtowskiego świata przygód!

atrakcje, które czekają na was w bałtowie

Nie musisz się martwić o to,  jakie atrakcje zapewnić swoim pociechom z okazji Dnia Dziecka – zrobimy to za Ciebie! U nas Dzień Dziecka rozpoczynamy 3 czerwca 2023r.  czeka wiele niezwykłych atrakcji dla dzieci i nie tylko!

DZIEŃ DZIECKA JUŻ ZA

Dni
Godziny

GDZIE?

Bałtowski kompleks turystyczny

Co na Dzień Dziecka? Oczywiście bałtów!

Bałtowski Kompleks Turystyczny został stworzony z myślą o dzieciach i ich rodzicach. U nas nikt nie będzie się nudził.  A Dzień Dziecka będziemy świętować  3 i 4 czerwca 2023 r. W tych dniach łączymy odpoczynek na świeżym powietrzu ze zdobywaniem wiedzy na temat prehistorii, świata dzikich zwierząt czy historii. Gwarantujemy mnóstwo emocji i niezapomniane rodzinne chwile.

co dla was przygotowaliśmy?

dzien-dziecka-jura-park
JURAPARK

JURAPARK

 • W JuraParku  czeka Was spotkanie z setką dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń. Wszystkie w naturalnych rozmiarach. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście kilkunastometrowy model T-rexa – ulubieńca wszystkich dzieci 🦕
  Każdy model dinozaura ma swoją tablicę opisową z której dowiecie się najważniejszych informacji na temat ich życia. 
 • Na terenie JuraParku spotkacie też naszą maskotę – wesołego Jurasia, który z pewnością będzie chciał sobie zrobić z Wami zdjęcie. Uwielbia być w centrum zainteresowania! Koniecznie wykonajcie pamiątkowe zdjęcie 📷
warsztaty-paleontologiczne
GONDWANA

GONDWANA

Gondwana to miejsce, gdzie każdy z nas może stać się prawdziwym paleontologiem. 
Pod okiem prawdziwego paleontologa odkryjecie tajemnice przeszłości, poznacie sztukę preparacji skamieniałości. 

Przekonaj się na własne oczy i uszy, na czym polega praca paleontologa. 
Weź udział w warsztatach paleontologicznych. 

plac zabaw
PLAC ZABAW

PLAC ZABAW

Znajduje się na terenie JuraParku. Plac zabaw wyposażony jest w bezpieczne urządzenia zabawowe dla dzieci w różnym wieku. To przedsmak zabawy — więcej urządzeń czeka na Parku Zabaw oddalonego kilka metrów od JuraParku.   

prehistoryczne-oceanarium
PREHISTORYCZNE OCEANARIUM

PREHISTORYCZNE OCEANARIUM

Świat morskich głębin, odgłosy zwierząt i zapierające dech w piersiach wizualizacje w 3D. 🐳 Dzięki nowoczesnej technologii możecie przenieść się nie tylko w prehistoryczne czasy ale również zanurzycie się w  morskiej otchłani, by spotkać niesamowite stworzenia 🐙 

Uwaga! Wśród najmłodszych dzieci zwiedzanie oceanarium może budzić uczucie niepokoju.

bałtowski zwierzniec-oferta-dla -seniorów
ZWIERZYNIEC BAŁTOWSKI

ZWIERZYNIEC BAŁTOWSKI – SAFARI

Przeżyj dziką przygodę w Zwierzyńcu Bałtowskim 🦬

 • To jedyne takie miejsce w Polsce! Tylko u nas, z pokładu schoolbusa lub własnego auta możesz przemierzać ogromne obszary safari, z bliska podglądając świat dzikich zwierząt! 
 • Pamiętaj jednak, że w Zwierzyńcu to Ty jesteś gościem i musisz przestrzegać panujących na nim reguł. Zwierzyniec jest domem dzikich i egzotycznych zwierząt. Zobaczycie tu m.in. lamy, jelenie, wielbłądy, alpaki, bałtowskie żubry, bydło wattusi. Niektóre z nich będą z ciekawością podchodzić do nadjeżdżających aut i śmiało zaglądać Wam w okna.  Nasze zwierzęta nie znają przepisów ruchu drogowego, więc z pewnością będą paradować po Twoim torze jazdy. Zachowaj więc czujność.
Polska-w-miniaturze-rycerz
POLSKA W MINIATURZE

POLSKA W MINIATURZE

Historia na wyciągnięcie ręki w Parku Miniatur!

 • Polska w Miniaturze to żywe spotkanie z historią i legendami. Na uformowanym na kształt Polski obszarze znajduje się aż 50 miniatur zamków i pałaców stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne Polski. 
  Poznacie tu tajemnice pałaców i zamków. Spotkacie się także tu ze średniowiecznym rycerzem! 

 • Do Polski w Miniaturze możesz dostać się piechotą, własnym autem – atrakcja leży przy bramie wjazdowej do Safari lub KOLEJĄ LINOWĄ KRZESEŁKOWĄ!

Sabatówka-dlugi-weekend
SABATÓWKA

SABATÓWKA WIOSKA Czarownic

Sabatówka – magiczne miejsce, gdzie nierzeczywiste przeplata się z realnym. Tutaj poznacie tajniki powstawania eliksirów, zobaczycie magiczne sztuczki, a także oddacie się zabawie z naszymi bałtowskimi czarownicami. 

 • Godz. 13:00 i 16.00 warsztaty z tworzenia magicznych eliksirów, które poprowadzi czarownica Hogata.
 • Godz. 12:00, 14:00, 15:00, 17:00 na Sabatówce odbędzie się Bubble Show — pokaz baniek ogniowych i dymnych.
park-rozrywki-Baltow-
PARK ROZRYWKI

PARK zabaw

Miejsce beztroskiej i bezpiecznej zabawy dla małych i dużych. Karuzele, zjeżdżalnie, kolejki górskie, tor gokardowy oraz nowa atrakcja — BUMPER CARS

Pamiętaj, że kupując Pakiet Kompleksowy, możesz korzystać z urządzeń Parku Zabaw bez limitu. Pakiet kompleksowy obejmuje również nielimitowane przejazdy na rollercosterze oraz seans w Kinie Emocji Cinema 5D.

Bałtowski-Kompleks-Turystyczny
ANIMACJE DLA NAJMŁODSZYCH

ANIMACJE i SPOTKANIE Z ŻYWYM DINOZAUREM

Rozglądaj się czujnie, bo w każdej chwili z głębi JuraParku może wyłonić się ogromny „żywy” dinozaur. Mimo że ma duże zęby i czasami głośno ryknie, to kocha wszystkie dzieci — te małe i te już całkiem dorosłe. 

O wspaniały nastrój zadbają animatorzy! Zaproszą do wspólnych zabaw, a chętnym wykonają brokatowe tatuaże. Wykonują także malowanie buziek. Na terenie naszego obiektu spotkacie także rozradowanych szczudlarzy. Obdarują oni każdego Gościa pamiątkowym balonikiem

LOKALIZACJA BAŁTOWSKIEGO KOMPLEKSU TURYSTYCZNEGO


 


Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi