Zamknij

ATRAKCJE NA DZIEŃ DZIECKA

Atrakcje na dzień dziecka

WYCIECZKA DO BAŁTOWA - NAJLEPSZY pomysł na dzień DZIECKA

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu to najlepszy prezent jaki możesz sprawić swojemu dziecku z okazji Dnia Dziecka! Niech Twoje Dziecko poczuje się w tym dniu wyjątkowo. Moc atrakcji, którą przygotowaliśmy dla niego w Bałtowie z pewnością uczyni ten dzień niezapomnianym. Nie czekaj więc na ostatni moment i już teraz kup bilet do bałtowskiego świata przygód!

atrakcje, które czekają na was w bałtowie

Nie musisz się martwić o to,  jakie atrakcje zapewnić swoim pociechom z okazji Dnia Dziecka – zrobimy to za Ciebie! W dniach 30 maja – 1 czerwca  w godz. od 10.00 do 18.00  czeka wiele niezwykłych atrakcji dla dzieci i nie tylko!

DZIEŃ DZIECKA JUŻ ZA

Dni
Godziny

KIEDY?

30 maja-1 czerwca 2020
10:00-18:00

GDZIE?

Bałtowski kompleks turystyczny

Co na Dzień Dziecka? Oczywiście bałtów!

O najwspanialsze atrakcje na Dzień Dziecka zadbaliśmy w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. To tutaj przez dwa dni na dzieci z całej Polski czekają zajęcia, w których uczestniczyć mogą maluchy w różnym wieku, razem ze swoimi rodzicami. W dniach 30 maja – 1 czerwca od godziny 10.00 do 18.00 łączymy odpoczynek na świeżym powietrzu ze zdobywaniem wiedzy na temat świata nauki i zwierząt. Gwarantujemy mnóstwo emocji.

co dla was przygotowaliśmy?

JURAPARK

JURAPARK

 • W JuraParku  czeka Was spotkanie z setką dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń. Wszystkie w naturalnych rozmiarach. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście kilkunastometrowy model T-rexa – ulubieńca wszystkich dzieci.
  Każdy model dinozaura ma swoją tablicę opisową z której dowiecie się najważniejszych informacji na temat ich życia.
ZWIERZYNIEC BAŁTOWSKI

ZWIERZYNIEC BAŁTOWSKI SAFARI

Przeżyj dziką przygodę w Zwierzyńcu Bałtowskim z dzikimi zwierzętami!

 • To jedyne takie miejsce w Polsce! Tylko u nas, z pokładu własnego auta możesz przemierzać ogromne obszary safari, z bliska podglądając świat dzikich zwierząt! Pamiętaj jednak, że w Zwierzyńcu to Ty jesteś gościem i musisz przestrzegać panujących na nim reguł. Zwierzyniec jest domem dzikich zwierząt i wiele z nich (jak np. kózki, owieczki czy kuce) będą z ciekawością podchodzić do nadjeżdżających aut i śmiało zaglądać Wam w okna 🙂 Nasze zwierzęta nie znają przepisów ruchu drogowego, więc śmiało będą paradować po Twoim torze jazdy. Zachowaj więc czujność.

Park miniatur w Polsce
POLSKA W MINIATURZE

POLSKA W MINIATURZE

Historia na wyciągnięcie ręki w Parku Miniatur!

 • Polska w Miniaturze to miejsce spotkań z historią i legendami. Park Miniatur to uformowany na kształt Polski obszar o powierzchni ok. 1 hektara z zaznaczonymi głównymi rzekami, jeziorami, krainami geograficznymi. Znajduje się na nim 49 miniatur zamków i pałaców stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne powstałe na przestrzeni 500 lat, a znajdujące się obecnie w granicach Polski.
  Poczuj się rycerzem i księżniczką zwiedzając najpiękniejsze miniatury zamków i pałaców polskich wykonanych w skali 1:25.

  W weekendy do Polski w Miniaturze możesz dostać się piechotą, własnym autem – atrakcja leży przy bramie wjazdowej do Safari, lub KOLEJĄ LINOWĄ KRZESEŁKOWĄ!

SABATÓWKA

SABATÓWKA WIOSKA SŁOWIAŃSKA

Sabatówka – magiczne miejsce, w którym opowiemy o słowiańskich wierzeniach i historii dawnych Słowian.

 • wierzenia i obrzędy dawnych Słowian – ile prawdy jest w legendach
 • w godz. 12.00, 14.00,16.00 teatrzyk kukiełkowy oraz pokazy dla sympatyków „czarodziejskich sztuczek”

LOKALIZACJA BAŁTOWSKIEGO KOMPLEKSU TURYSTYCZNEGO

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi
Translate »