Zamknij

ATRAKCJE NA DZIEŃ DZIECKA

WYCIECZKA DO BAŁTOWA - NAJLEPSZY pREZENT na dzień DZIECKA

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu to najlepszy prezent jaki możesz sprawić swojemu dziecku z okazji Dnia Dziecka! Niech Twoje Dziecko poczuje się w tym dniu wyjątkowo. Moc atrakcji, którą przygotowaliśmy dla niego w Bałtowie z pewnością uczyni ten dzień niezapomnianym. Nie czekaj więc na ostatni moment i już teraz kup bilet do bałtowskiego świata przygód!

atrakcje, które czekają na was w bałtowie

Nie musisz się martwić o to,  jakie atrakcje zapewnić swoim pociechom z okazji Dnia Dziecka – zrobimy to za Ciebie! U nas Dzień Dziecka trwa aż tydzień!
Od 29 maja aż do 6 czerwca 2021 r.  czeka wiele niezwykłych atrakcji dla dzieci i nie tylko!

DZIEŃ DZIECKA JUŻ ZA

Dni
Godziny

KIEDY?

29 maja-6 czerwca 2021

GDZIE?

Bałtowski kompleks turystyczny

Co na Dzień Dziecka? Oczywiście bałtów!

Bałtowski Kompleks Turystyczny został stworzony z myślą o dzieciach i ich rodzicach. U nas nikt nie będzie się nudził.  A Dzień Dziecka będziemy świętować przez ponad tydzień! W dniach 29 maja – 6 czerwca łączymy odpoczynek na świeżym powietrzu ze zdobywaniem wiedzy na temat prehistorii, świata dzikich zwierząt czy historii. Gwarantujemy mnóstwo emocji i niezapomniane rodzinne chwile.

co dla was przygotowaliśmy?

JURAPARK

JURAPARK

 • W JuraParku  czeka Was spotkanie z setką dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń. Wszystkie w naturalnych rozmiarach. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście kilkunastometrowy model T-rexa – ulubieńca wszystkich dzieci.
  Każdy model dinozaura ma swoją tablicę opisową z której dowiecie się najważniejszych informacji na temat ich życia. 
 • Na terenie JuraParku spotkacie też naszą maskotę – wesołego Jurasia, który z pewnością będzie chciał sobie zrobić z Wami zdjęcie. Uwielbia być w centrum zainteresowania!
warsztaty-paleontologiczne
GONDWANA

GONDWANA

Gondwana jest częścią JuraParku.

Przekonaj się na własne oczy i uszy, na czym polega praca paleontologa.

„Zostań odkrywcą” i spróbuj swoich sił w preparowaniu skamieniałości pod okiem specjalisty. 

plac zabaw
PLAC ZABAW

PLAC ZABAW

Znajduje się na terenie JuraParku. Plac zabaw wyposażony jest w bezpieczne urządzenia zabawowe dla dzieci w różnym wieku.  

prehistoryczne-oceanarium
PREHISTORYCZNE OCEANARIUM

PREHISTORYCZNE OCEANARIUM

Dzięki nowoczesnej technologii możesz przenieść się nie tylko w prehistoryczne czasy ale również zanurzysz się w głąb morskich otchłani, by spotkać te niesamowite stworzenia.  

Uwaga! wśród najmłodszych dzieci zwiedzanie oceanarium może budzić uczucie niepokoju.

ZWIERZYNIEC BAŁTOWSKI

ZWIERZYNIEC BAŁTOWSKI SAFARI

Przeżyj dziką przygodę w Zwierzyńcu Bałtowskim z dzikimi zwierzętami!

 • To jedyne takie miejsce w Polsce! Tylko u nas, z pokładu schoolbusa lub własnego auta możesz przemierzać ogromne obszary safari, z bliska podglądając świat dzikich zwierząt! Pamiętaj jednak, że w Zwierzyńcu to Ty jesteś gościem i musisz przestrzegać panujących na nim reguł. Zwierzyniec jest domem dzikich zwierząt i wiele z nich (jak np. kózki, owieczki czy kuce) będą z ciekawością podchodzić do nadjeżdżających aut i śmiało zaglądać Wam w okna 🙂 Nasze zwierzęta nie znają przepisów ruchu drogowego, więc z pewnością będą paradować po Twoim torze jazdy. Zachowaj więc czujność.
Park miniatur w Polsce
POLSKA W MINIATURZE

POLSKA W MINIATURZE

Historia na wyciągnięcie ręki w Parku Miniatur!

 • Polska w Miniaturze to żywe spotkanie z historią i legendami. Na uformowanym na kształt Polski obszarze znajduje się aż 50 miniatur zamków i pałaców stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne Polski. 
  Stań w szranki z rycerzem i spróbuj swoich sił w „pojedynku na miecze.”

  Do Polski w Miniaturze możesz dostać się piechotą, własnym autem – atrakcja leży przy bramie wjazdowej do Safari lub KOLEJĄ LINOWĄ KRZESEŁKOWĄ!

SABATÓWKA

SABATÓWKA WIOSKA SŁOWIAŃSKA

Sabatówka – magiczne miejsce, w którym opowiemy o słowiańskich wierzeniach i historii dawnych Słowian.

 • wierzenia i obrzędy dawnych Słowian – ile prawdy jest w legendach
 • w godz. 12.00, 14.00, 16.00 teatrzyk kukiełkowy oraz pokazy dla sympatyków „czarodziejskich sztuczek”
Centrum rozrywki
PARK ROZRYWKI

PARK ROZRYWKI

Miejsce beztroskiej i bezpiecznej zabawy dla małych i dużych. Karuzele, zjeżdżalnie, kolejki górskie, family-coastery.  

Pamiętaj, że kupując Pakiet Kompleksowy możesz korzystać z urządzeń Parku Rozrywki bez limitu. Pakiet kompleksowy obejmuje również nielimitowane przejazdy na rollercosterze oraz seans w Kinie Emocji Cinema 5D.

ANIMACJE DLA NAJMŁODSZYCH

ŻYWY DINOZAUR I ANIMACJE

Rozglądaj się czujnie, bo w każdej chwili z głębi JuraParku może wyłonić się ogromny „żywy” dinozaur. Mimo, że ma duże zęby i czasami głośno ryknie to kocha wszystkie dzieci – te małe i te już całkiem dorosłe. 
Gospodarzem JuraParku jest przytulny Juraś – z daleka zobaczysz jego pomarańczową sylwetkę. Uwielbia tańczyć i przytulać naszych turystów, szczególnie tych najmłodszych. Koniecznie przybij z nim „piątkę”.

W Polsce w Miniaturze możesz stanąć w szranki z prawdziwym rycerzem.

Po terenie naszego kompleksu spaceruje również lemur, króliczek, dwie wiewiórki – rozrabiaki a nawet rekin. Koniecznie zrób sobie zdjęcie z każdym z nich. 

W dniach 29 – 30 maja i 3 – 6 czerwca w godz. od 11.00 do 17.00 na terenie bałtowskiego kompleksu czekają Cię zabawy z animatorami, ogromne bańki mydlane, malowanie buziek, pokazy szczudlarskie i wiele innych niezwykłych atrakcji i niespodzianek !

Zachęcamy do zapisywania się na nasze facebookowe wydarzenie.

LOKALIZACJA BAŁTOWSKIEGO KOMPLEKSU TURYSTYCZNEGO

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi
Polityka COVID-19
Translate »