Zamknij

ATRAKCJE NA DZIEŃ DZIECKA

WYCIECZKA DO BAŁTOWA - NAJLEPSZY pREZENT na dzień DZIECKA
30 maja-2 czerwca

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu to najlepszy prezent jaki możesz sprawić swojemu dziecku z okazji Dnia Dziecka! Niech Twoje Dziecko poczuje się w tym dniu wyjątkowo. Moc atrakcji, którą przygotowaliśmy dla niego w Bałtowie z pewnością uczyni ten dzień niezapomnianym. Nie czekaj więc na ostatni moment i już teraz kup bilet do bałtowskiego świata przygód!

atrakcje, które czekają na was w bałtowie

Nie musisz się martwić o to,  jakie atrakcje zapewnić swoim pociechom z okazji Dnia Dziecka – zrobimy to za Ciebie! U nas Dzień Dziecka rozpoczynamy 30 maja 2024r.  czeka wiele niezwykłych atrakcji dla dzieci i nie tylko!

DZIEŃ DZIECKA JUŻ ZA

Dni
Godziny

GDZIE?

Bałtowski kompleks turystyczny

Co na Dzień Dziecka? Oczywiście bałtów!

Bałtowski Kompleks Turystyczny został stworzony z myślą o dzieciach i ich rodzicach. U nas nikt nie będzie się nudził.  A Dzień Dziecka będziemy świętować od  30 maja do 2 czerwca 2024r. W tych dniach łączymy odpoczynek na świeżym powietrzu ze zdobywaniem wiedzy na temat prehistorii, świata dzikich zwierząt czy historii. Gwarantujemy mnóstwo emocji i niezapomniane rodzinne chwile.

co dla was przygotowaliśmy?

JURAPARK

JURAPARK

 • W JuraParku  czeka Was spotkanie z setką dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń. Wszystkie w naturalnych rozmiarach. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście kilkunastometrowy model T-rexa – ulubieńca wszystkich dzieci.
 • Na terenie JuraParku spotkacie też naszą maskotę – wesołego Jurasia, który z pewnością będzie chciał sobie zrobić z Wami zdjęcie. Uwielbia być w centrum zainteresowania! Koniecznie wykonajcie pamiątkowe zdjęcie.
Gondwana-dzień -dziecka
GONDWANA

GONDWANA

Poznajcie tajniki pracy paleontologa.  Odkryjcie tajemnice przeszłości, poznajcie sztukę preparacji skamieniałości. 

Przekonajcie się na własne oczy i uszy, na czym polega praca paleontologa. 
Weźcie udział w warsztatach paleontologicznych. 

Plac-Zabaw-Bałtów
PLAC ZABAW

PLAC ZABAW

Znajduje się na terenie JuraParku. Plac zabaw wyposażony jest w bezpieczne urządzenia zabawowe dla dzieci w różnym wieku. To przedsmak zabawy — więcej urządzeń czeka na Parku Zabaw oddalonego kilka metrów od JuraParku.   

bałtowski zwierzniec-oferta-dla -seniorów
ZWIERZYNIEC BAŁTOWSKI

ZWIERZYNIEC BAŁTOWSKI – SAFARI

Przeżyj dziką przygodę w Zwierzyńcu Bałtowskim 🦬

 • To jedyne takie miejsce w Polsce! Tylko u nas, z pokładu schoolbusa lub własnego auta możesz przemierzać ogromne obszary safari, z bliska podglądając świat dzikich zwierząt! 
 •  Zwierzyniec jest domem dzikich i egzotycznych zwierząt. Zobaczycie tu m.in. lamy, jelenie, wielbłądy, alpaki, bałtowskie żubry, bydło wattusi. Niektóre z nich będą z ciekawością podchodzić do nadjeżdżających aut i śmiało zaglądać Wam w okna.  Nasze zwierzęta nie znają przepisów ruchu drogowego, więc z pewnością będą paradować po Twoim torze jazdy. Zachowaj więc czujność.
Polska-w-miniaturze-rycerz
POLSKA W MINIATURZE

POLSKA W MINIATURZE

Historia na wyciągnięcie ręki w Parku Miniatur!

 • Polska w Miniaturze to żywe spotkanie z historią i legendami. Na uformowanym na kształt Polski obszarze znajduje się aż 50 miniatur zamków i pałaców stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne Polski. 
  Poznacie tu tajemnice pałaców i zamków. 

 • Do Polski w Miniaturze możesz dostać się piechotą, własnym autem – atrakcja leży przy bramie wjazdowej do Safari lub KOLEJĄ LINOWĄ KRZESEŁKOWĄ!

majówka
SABATÓWKA

SABATÓWKA WIOSKA Czarownic

Sabatówka – magiczne miejsce, gdzie nierzeczywiste przeplata się z realnym. Tutaj poznacie tajniki powstawania eliksirów, zobaczycie magiczne sztuczki, a także oddacie się zabawie z naszymi bałtowskimi czarownicami. 

 • Godz. 13:00; 15.00 oraz 17:00 warsztaty z tworzenia magicznych eliksirów, które poprowadzi czarownica Hogata.
park-rozrywki-Baltow-
PARK ROZRYWKI

PARK zabaw

Miejsce beztroskiej i bezpiecznej zabawy dla małych i dużych. Karuzele, zjeżdżalnie, kolejki górskie, tor gokardowy oraz nowa atrakcja — BUMPER CARS

Pamiętaj, że kupując Pakiet Kompleksowy, możesz korzystać z urządzeń Parku Zabaw bez limitu. Pakiet kompleksowy obejmuje również nielimitowane przejazdy na rollercosterze oraz seans w Kinie Emocji Cinema 5D.

Bałtowski-Kompleks-Turystyczny
ANIMACJE DLA NAJMŁODSZYCH

ANIMACJE 

O wspaniały nastrój zadbają animatorzy! Zaproszą do wspólnych zabaw, a chętnym wykonają brokatowe tatuaże. Wykonują także malowanie buziek.

Na terenie JuraParku oraz Parku Zabaw spotkacie także rozradowanych szczudlarzy. Obdarują oni każdego Gościa pamiątkowym balonikiem

Warsztaty słowiańskie dla najmłodszych

Odkryj swoje talenty!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty tworzenia bransoletek.

 • Warsztaty będą odbywać się codziennie w Kawiarni na Słowiańskim Wzgórzu (tuż nad Sabatówką).
atrakcje-Bałtów

Nawiedzony Młyn

Czy XIX-wieczny młyn posiada mroczne tajemnice? Niektórzy twierdzą, że nadal nocą słychać przerażające krzyki… 

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie adrenalina wzrasta w zawrotnym tempie to coś dla Ciebie.

 • Wymagana rezerwacja miejsc.
 • Czas zwiedzania ok. 10 minut.
 • Zwiedzanie w grupach 6-osobowych.

JURASSIC WARRIORS

JURASSIC WARRIORS 2024

Jak co roku na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego odbywają się Mistrzostwa Polski w kickboxingu. 

Zainteresowanych zapraszamy do Fenix Areny i zachęcamy do wspólnego kibicowania. 

LOKALIZACJA BAŁTOWSKIEGO KOMPLEKSU TURYSTYCZNEGO

✨ Dołącz do Klubu Przygód JuraPark! ✨

Bądź pierwszym odkrywcą najlepszych ofert i ekscytujących nowości w JuraPark Bałtów. Otrzymuj specjalne rabaty tylko dla subskrybentów.

Twoja przygoda zaczyna się tutaj – zapisz się już dziś!”

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi