Bajkowe Święta w Bałtowie

Poczuj magię świąt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Zasmakuj tradycyjnych potraw Wigilijnych w „Bałtowskim Zapiecku”, spotkaj Świętego Mikołaja i baw się na stokach Szwajcarii Bałtowskiej.

Wypoczywaj w Bałtowie

Piękna złota jesień zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Skorzystaj z promocji na noclegi w Zajeździe Przystocze i Ranczo w Dolinie. W październiku od poniedziałku do czwartku noclegi w naszych obiektach aż 40% taniej. Od piątku do niedzieli -20%. Przed przyjazdem sprawdź dostępność atrakcji.

Wycieczki z przewodnikiem

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wycieczek krajoznawczych z przewodnikiem PTTK.  W ofercie znajdują się wycieczki piesze, rowerowe, a także wyprawy z wykorzystaniem rowerów elektrycznych Raptor i segwey´ów, co pozwala, w zależności od wybranej formy aktywności na systematyczne poznawanie walorów Bałtowa oraz jego coraz bardziej odległych okolic.

WIECZORNE KONCERTY DLA GOŚCI

Po dniu pełnym wrażeń pora na chwilę wytchnienia. Zapraszamy na koncerty poezji śpiewanej i piosenki turystycznej. Spotkajmy się razem, by przy dźwiękach gitary wyśpiewać co nam w duszy gra.

Rabat 30% na sprzęt z wypożyczalni

Zwiedzaj Bałtów i okolice na sportowo! Rabat obejmuje gości Zajazdu Przystocze, Ranczo w Dolinie lub wypoczywających u jednego z naszych Ambasadorów.  Skorzystaj ze specjalnej oferty w wypożyczalni rowerów i segwayów.