20% rabatu w dniach 23 – 25 kwietnia

Spędź weekend za miastem – pod okiem wykwalifikowanego personelu, w ramach bałtowskiego pakietu edukacyjnego możecie korzystać z naszego kompleksu turystycznego. Co więcej w ramach pakietu edukacyjnego oferujemy zakwaterowanie – w dniach 23 – 25 kwietnia 2021 aż 20% taniej!

Cena dnia – oferta bez śniadania

Wypoczywaj w miejscu otoczonym naturą. Korzystaj z aktywności na świeżym powietrzu na dużych przestrzeniach zielonych. Skorzystaj z naszej oferty: ścieżki rowerowe i spacerowe, kajaki, wspinaczka skałkowa, pikniki, jazda konna. Zapraszamy do skorzystania z oferty Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Bilety dostępne w sklepie online.

Pobyt ze śniadaniem

Wypoczywaj w miejscu otoczonym naturą. Korzystaj z aktywności na świeżym powietrzu na dużych zielonych przestrzeniach. . Skorzystaj z naszej oferty aktywności: ścieżki rowerowe i spacerowe, kajaki, wspinaczka skałkowa, pikniki, jazda konna. . Zapraszamy do skorzystania z atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Bilety dostępne w sklepie online. . Oferta zawiera: – śniadanie w cenie, – nocleg w