Ambasador JuraParku


WARTO ZOSTAĆ W BAŁTOWIE NA DŁUŻEJ
Kup bilet tylko raz i baw się przez cały czas

Program „Ambasador JuraParku” powstał z troski o komfort Twojego wypoczynku podczas pobytu w Bałtowie i okolicach. Do programu mogą należeć tylko te obiekty noclegowe (agroturystyki i hotele), które zostały zweryfikowane przez Bałtowski Kompleks Turystyczny (spełniają kryteria potwierdzające odpowiedni standard i poziom obsługi).

Obiekty przystępujące do programu są Ambasadorami marki JuraPark, co oznacza, że posiadają aktualną wiedzę na temat oferty Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego oraz zaplanowanych imprez i wydarzeń. Korzystając z noclegu u naszego Ambasadora masz pewność komfortowego wypoczynku oraz preferencyjne warunki dostępu do oferty Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

BENEFITY PROGRAMU AMBASADOR JURAPARKU
dla Ciebie i Twoich bliskich

Korzystając z usług Ambasadora JuraParku otrzymujesz preferencyjne warunki zakupu biletów do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Poznaj zasady. 

  1. Pierwszego dnia pobytu kup w regularnej cenie pakiet kompleksowy lub przygoda (sezon wiosenno – letni) lub zimą Pakiet Bajkowa Zima. Tylko zakup tych biletów upoważnia Cię do korzystania z bonusów w kolejne dni pobytu.
  2. Bilet jest w postaci bezpiecznej opaski zakładanej na rękę. Jeżeli w kolejne dni chcesz korzystać z bezpłatnych atrakcji musisz zachować opaskę zapiętą na ręku do dnia następnego (lub zachować paragon potwierdzający zakup biletów).
  3. Po zameldowaniu u Ambasadora poproś o wydanie karty meldunkowej. Kartę meldunkową zostaw kolejnego dnia w kasie kompleksu oraz okaż się opaską z dnia poprzedniego (lub paragonem). Obsługa wymieni opaskę na aktualną, która upoważnia do bezpłatnego korzystania z atrakcji wchodzących w skład latem – Pakietu kompleksowego, zimą Pakietu Bajkowa Zima (bez warsztatów).
  4. Na odwrocie karty meldunkowej znajduje się krótka ankieta dotycząca Ambasadora. Będziemy wdzięczni za pozostawienie opinii na temat jakości obsługi i warunków noclegowych. Twoje zdanie ma znaczenie – zależy nam, by w programie brały udział tylko te miejsca, które spełniają Twoje oczekiwania.
  5. Jeżeli zostajesz w Bałtowie dłużej niż na jedną noc prosimy o codzienną wymianę opasek w kasie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

KONTAKT
Bałtowski Kompleks Turystyczny
Kasa/informacja – tel. 41 310 10 13, 533 979 221
www.juraparkbaltow.pl