Wiejska zagroda – Ranczo w Dolinie

Marzysz o tym, aby w końcu, na chwilę oderwać się od codzienności? Odpocząć w otoczeniu natury, w pięknym oraz sielskim miejscu? Z dala od hałasu i szybkiego tempa? Jeśli na każde z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Ranczo-w-dolinie-wypad-za-miasto-

Ranczo w Dolinie to wyjątkowa, kompleksowa atrakcja z bazą noclegową. Obiekt położony jest w przepięknym miejscu, ok. 5 min drogi spacerem od Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Jego lokalizacja jest idealna dla osób, które chcą całkowicie odciąć się od miejskiego zgiełku, ale mieć możliwość, aby coś zwiedzić i w aktywny sposób spędzić czas.

Ranczo w Dolinie to przede wszystkim baza noclegowa o wysokim standardzie, urządzona bardzo przytulnie i komfortowo. Ogromnym atutem tego miejsca jest otoczenie. Ogromny wybieg dla kurek zielononóżek, od których codziennie można pozyskać świeże i ekologiczne jajka na śniadanie. Stajnia z pięknymi i przyjaznymi końmi, które można głaskać do woli i jeśli jest taka chęć to czyścić, karmić, a nawet wybrać się na przejażdżkę wierzchem. Zagroda dla zwierząt takich jak kózki i owieczki, które potrafią rozweselić każdego.

Do dyspozycji gości jest również basen, który pozwoli zrelaksować się w upalne dni. Ogrodzone podwórko gwarantuje bezpieczną zabawę naszym najmłodszym gościom.

Ranczo-w-Dolinie-domek-wypoczynkowy-

Ranczo położone jest ok. 100m od rzeki Kamiennej, do której prowadzi piękna, polna dróżka. Można nią również dotrzeć do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Wszyscy goście Rancza mają również świetną opcję dotyczącą zakupu biletów do Kompleksu – wystarczy kupić raz bilety kompleksowe, a przez wszystkie dni pobytu atrakcje zawierające się w tym bilecie będą dostępne za darmo.

Tutaj zapomnisz o gonitwie dnia codziennego. W naszym Ranczu czas biegnie zdecydowanie wolniej!


Rezerwuj online