Obozy letnie

Przeżyj wielką przygodę!

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wypoczynku dla dzieci i młodzieży na terenie największego w Polsce kompleksu turystycznego. Dzięki różnorodności atrakcji oraz lokalizacji obiektu w przepięknym i zróżnicowanym terenie możemy zaproponować wypoczynek dla wielu grup wiekowych. Warto z wyprzedzeniem zaplanować wakacyjny czy zimowy wypoczynek, by jak najlepiej wykorzystać każdą chwilę. W Bałtowie nikt nie będzie się nudził! Uczestnicy obozów będą mieli okazję zdobywać nowe umiejętności, rozwinąć swoje pasje i przeżyć wielką przygodę!

OBOZY ZIMOWE

Ferie zimowe to idealny czas, by odpocząć i odstresować się po kilku miesiącach pracy i nauki. Zapraszamy więc wszystkie dzieci i młodzież do aktywnego wypoczynku na obozach jeździeckich w Krainie Koni i zimowiskach sportowych na stokach „Szwajcarii Bałtowskiej”. Jesteśmy pewni, że taka forma spędzania wolnego czasu przypadnie do gustu każdemu uczestnikowi. W Szwajcarii Bałtowskiej Wasze dziecko może rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi, ale także udoskonalić swoje umiejętności. W Krainie Koni może rozwijać swoje jeździeckie pasje.

Podczas zimowisk i zimowych obozów sportowych czekają na niego nie tylko szaleństwa na stoku, ale także spotkanie ze Św. Mikołajem, jazda na ogromnym naturalnym lodowisku, kulig czy spotkanie z dinozaurami. To właśnie w Bałtowie można przeżyć niezapomnianą, zimową przygodę bez wyruszania w góry! Szwajcaria Bałtowska zapewnia nowoczesną infrastrukturę, bogaty program atrakcji, a także wykwalifikowaną kadrę instruktorów i przede wszystkim… fantastyczną atmosferę! To z pewnością będzie niezwykły czas! 

Zapewniamy bogaty program atrakcji, profesjonalną kadrę, kompleksową obsługę, komfortowe miejsca noclegowe oraz zdrowe i pyszne menu. Wszystko w jednym miejscu.