Obozy dla dzieci i młodzieży

polkolonie-w-Baltowskim-kompleksie-Turystycznym-

Przeżyj wielką przygodę

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wypoczynku dla dzieci na terenie największego w Polsce kompleksu turystycznego. Dzięki różnorodności atrakcji oraz lokalizacji obiektu w przepięknym i zróżnicowanym terenie możemy zaproponować wypoczynek dla wielu grup wiekowych. W Bałtowie nikt nie będzie się nudził! Uczestnicy naszych półkolonii będą mieli okazję zdobywać nowe umiejętności, rozwinąć swoje pasje i przeżyć wielką przygodę! 

Lato 2024, Ostrowiec Świętokrzyski i okolice — niech te wakacje będą najlepsze! 

Po kolejnym roku, pełnym pracy, wszyscy zasługujemy na chwilę wytchnienia i radości. Chcemy zaproponować dzieciom lato i wakacje, na które zasłużyły, zachowując równocześnie niezbędne zasady bezpieczeństwa.

W ramach letnich półkolonii w Bałtowie wykorzystamy wszystkie możliwości Kompleksu Turystycznego, a dzięki kreatywności i umiejętnościom organizacyjnym naszej kadry – każdy dzień będzie pełen wrażeń i niezapomnianych chwil.

Jesteśmy pewni, że do wspomnień o naszych wakacyjnych półkoloniach – dzieci będą wracać z uśmiechem przez cały rok!

CENA - 1149 ZŁ

Zniżka 100 zł dla rodzeństwa przy zapisie dziecka na więcej niż jeden turnus

DOSTĘPNE TURNUSY

Czas trwania: 5 dni, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00
Wiek dzieci: 6-12 lat
Zniżki: 100 zł przy zapisie na więcej niż jeden turnus oraz dla rodzeństwa.


Uwaga! 
Warunkiem odbycia się jednego turnusu jest udział minimum  8 osób.


  Przykładowy program:

  • 8:00-9:00 – czas dla rodziców na przyprowadzenie dzieci/ swobodne zabawy integrujące uczestników

  • 9:00-10:00 – śniadanie

  • 10:30 – 11:00 – fitness kids

  • 11:00-13:00 – zajęcia programowe*

  • 13:00-14:00 – zabawy na świeżym powietrzu

  • 14:00-15:00 – obiad

  • 15:00-17:00 – zajęcia programowe*

  • 17:00-17:45 – kolacja

  • 18:00 – odbiór dzieci

  Konstruując ofertę półkolonii letnich 2024, stawiamy na jej maksymalną atrakcyjność i różnorodność. To nie jest trudne! W końcu mamy do dyspozycji jeden z najciekawszych i najlepiej zorganizowanych kompleksów turystycznych w Polsce, oferujący całym rodzinom doskonałą rozrywkę i edukację. Uczestnicy półkolonii będą mieli mnóstwo czasu na poznanie każdego zakamarka naszego obiektu – bezpiecznie i w sposób dopasowany do swoich możliwości, zawsze pod opieką odpowiednio wykwalifikowanej i doświadczonej kadry

  W ramach półkolonii zapewniamy:

  • Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • Zabawy w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym
  • Warsztaty kreatywne
  • Warsztaty kulinarne w Bałtowskim Zapiecku
  • Wycieczka wyjazdowa (do wyboru Ćmielów, Krzemionki, Park Linowy Skarbka)
  • Questing
  • Zajęcia edukacyjne
  • Zajęcia na świeżym powietrzu
  • Wycieczka rowerowa
  • Ubezpieczenie NNW

   Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych. W zamian zostanie zrealizowany program zastępczy.

   * W programie: warsztaty kulinarne, warsztaty kreatywne, zajęcia edukacyjne, zajęcia sportowe, wycieczka wyjazdowa, wycieczka rowerowa, questing, fitness kids, zabawy w BKT, ognisko intergarcyjne

   Półkolonie dla dzieci – edukacyjnie, kreatywnie i na świeżym powietrzu

   Ramowy plan półkolonii oraz plany szczegółowe na kolejne dni i tygodnie lata 2024, wypełnimy po brzegi zajęciami. Zadbamy o maksymalną różnorodność tematów i form — tak, by każde dziecko, bez względu na wiek i zainteresowania, znalazło w nich coś dla siebie. Co zaproponujemy uczestnikom letnich półkolonii w Bałtowie?

   Dzieci będą m.in. brały udział w warsztatach kulinarnych oraz warsztatach kreatywnych, plastycznych i technicznych. Układając plany półkolonii, postawimy na perfekcyjną równowagę między zajęciami edukacyjnymi i sportowymi, nie zapominając o czasie wolnym dla dzieci, idealnym na swobodne zabawy integrujące uczestników. Będziemy również uprawiać modny i budzący mnóstwo emocji Questing oraz rozwijać skrzydła na wycieczkach wyjazdowych.

   Czekamy właśnie na Ciebie!

   Do wspólnej letniej przygody zapraszamy dzieci od 6. do 12. roku życia. Uczestnicy półkolonii zostaną podzieleni na grupy, z uwzględnieniem ich wieku oraz szczególnych potrzeb czy możliwości. Do wyboru mają Państwo, aż siedem turnusów — zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 18, z pełnym wyżywieniem (3 posiłki: śniadanie, obiad, kolacja). 

   Liczba miejsc na półkoloniach letnich 2024 jest ograniczona! Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko weźmie udział w zajęciach, w optymalnym dla Ciebie terminie — zarezerwuj miejsce na wybranym turnusie. Dziecko może wziąć udział w dowolnej liczbie turnusów, a my dołożymy wszelkich starań, by każdy tydzień był absolutnie wyjątkowy! Przewidzieliśmy zniżki dla rodzeństw oraz dzieci, które będą się z nami bawić przez więcej niż jeden turnus.

   Jeżeli masz, jakieś pytania zadzwoń – 41 310 10 13. Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko już dziś, uzupełnij formularz na naszej stronie.

   A tymczasem dziękujemy wszystkim uczestnikom półkolonii za wspólną zabawę w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym w 2023 r. Był to wspaniały czas, pełen zabawy i wspaniałej przygody. 

   Wpłać zadatek

   Zapłacony zadatek gwarantuje miejsce na wybranym turnusie

   Kwota zadatku to 400 zł za każde zgłoszone dziecko

   Ilość: