Ośrodek Jazdy Konnej “Kraina Koni”

To miejsce stworzone przede wszystkim dla miłośników tych wspaniałych, czterokopytnych stworzeń oraz pasjonatów aktywnego spędzania czasu. W ofercie “Krainy Koni” znajdują się również propozycje zajęć dla grup zorganizowanych.

kraina-koni-w-Baltowie

Oferta standardowa

Zacznij przygodę jeździecką od podstaw
Zajęcia na lonży dla dzieci i dla dorosłych prowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Nauka polega na poznaniu podstaw jazdy konnej oraz oswojeniu się ze zwierzęciem poprzez pomoc przy jego czyszczeniu i siodłaniu oraz oporządzaniu po zakończeniu jazdy.

Podnieś swoje umiejętności jeździeckie
Osobom o większym doświadczeniu w jeździe konnej oferujemy treningi podnoszące umiejętności i zdobywanie kolejnych odznak jeździeckich oraz przygotowujące do zawodów w skokach i ujeżdżeniu.

Wyjedź w malowniczy teren z instruktorem
Oferta skierowana do osób o wysokich umiejętnościach jeździeckich. Konne wycieczki w teren po tutejszych lasach, łąkach i wąwozach to niesamowita przygoda.

Wyrusz na kilku dniowy rajd konny
Zapraszamy na rajdy jedno -, dwu – lub trzydniowe. Terminy, trasy oraz wszelkie szczegóły podawane są w aktualnościach.

Pierwszy raz w siodle – oprowadzanie
Spraw dziecku frajdę i pozwól mu spojrzeć na świat z wysokości końskiego grzbietu. Może to będzie ta chwila, gdy odkryje w sobie nową pasję! Oprowadzanie – czyli przejażdżka w siodle koniem rasy huculskiej wokół padoku pod ścisłym nadzorem instruktora.

Zwiedź naszą stajnię
Zajęcia są prowadzone przez instruktorów jeździectwa. Podczas zwiedzania możesz poznać różne rasy końskie oraz podstawowe zagadnienia związane z budową konia i jego pielęgnacją.

Oddaj swojego konia do hotelu w pięknej stajni
Jeśli posiadasz konia i szukasz dla niego hotelu to stajnia w Bałtowie będzie dla niego idealna. Przestrzenne boksy z oknami, odpowiedzialna opieka ze strony stajennych i obszerny wybieg tuż za stajnią.

Oferta Specjalna

Obozy jeździeckie
Obozy to wspaniała przygoda dla młodszych miłośników koni. Podczas obozu można zdobyć jeździeckie umiejętności lub je rozwinąć. Codzienny kontakt końmi uszczęśliwi każdego pasjonata. Fakt, że “Kraina Koni” położona jest na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego dodatkowo wzbogaca ofertę obozu o różne atrakcje dostępne bez limitu.

Organizacja imprez okolicznościowych
Z przyjemnością pomożemy Państwu podczas organizacji różnego typu uroczystości np. dożynek lub świąt państwowych.

Kuligi
Zimową porą zapraszamy na kuligi prawdziwymi saniami z pochodniami i ogniskiem w lesie.
Obecność koni oraz pięknie wystrojonych bryczek z pewnością nada każdemu wydarzeniu zupełnie inny wymiar.

Obsługa ślubów – wynajem bryczki weselnej wraz z końmi
W tym wyjątkowym dniu tak bardzo ważna jest atmosfera i uroczysta otoczka spotkania. Dlatego Młodej Parze proponujemy przejazd do ślubu bryczką w towarzystwie zastępu jeździeckiego. Taka defilada z pewnością uczyni ten dzień niezapomnianym.

Obsługa i wynajem bryczek lub wozów
W sprawie wynajmu bryczek i koni prosimy o telefon: 500-029-904 .

Sprawdź też nasz Obóz Jeździecki