Atrakcje wodne

Gorąco? Przebywając na terenie naszego Kompleksu masz możliwość schłodzenia się
na mini jurajskiej plaży oraz skorzystania z atrakcji wodnych. Wybierając się do Bałtowa nie zapomnijcie więc o kostiumach kąpielowych!


OTWARCIE 15 LIPCA 2024

 

Strefa Wodna “Źródlana Wyspa”

To urokliwe miejsce w samym sercu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, tuż obok Parku Rozrywki.  Strefę Wodną tworzą dwa jeziorka otoczone piaszczystą plażą. Zasilane są krystalicznie czystą wodą pochodzącą z bijących podziemnych źródełek.  Głębokość wody sięga maksymalnie 50 cm, dzięki czemu szybko się nagrzewa i osiąga przyjemną temperaturę do kąpieli. W zbiorniku znajdują się również figurki delfinów, które są jednocześnie małymi wodnymi fontannami.

Obok oczek wodnych ustawiono dmuchane zjeżdżalnie z basenami. Z pewnością zapewnią najmłodszym mnóstwo frajdy!

  • Strefa wodna znajduje się w pakiecie kompleksowym oraz rozrywkowym. 

 

 

Regulamin Strefy Wodnej Źródlana Wyspa

Regulamin Miejsca Okazjonalnie Wykorzystywanego do kąpieli


 

Wioska Rybacka – Smażalnia Ryb

Tuż przy strefie wodnej znajduje się punkt gastronomiczny, który gości zapachem świeżo przyrządzonych ryb.
Menu smażalni oferuje szeroki wybór ryb, w tym klasyczne gatunki takie jak dorsz, miruna czy regionalnego, przepysznego pstrąga, smażonego zgodnie z tradycyjnymi recepturami. Do zestawu podajemy różnorodne dodatki (frytki, surówki, pieczywo). Można tu również zamówić menu dziecięce.

Smażalnia ryb przy strefie wodnej to miejsce, gdzie można poczuć prawdziwy smak świeżych ryb, ciesząc się jednocześnie pięknem natury i spokojem, jaki oferuje bliskość wody.