Imprezy integracyjne

Bałtów-organizacja-imprez-i-wyjazdów-integracyjnych

Oferta dla Firm

kim jesteśmy

Wieloletnie doświadczenie
Profesjonalna kadra
Niepowtarzalne otoczenie

Bałtowski Kompleks Turystyczny to obecnie najpopularniejsza atrakcja woj. świętokrzyskiego. Obiekt położony pośród zielonych wzgórz, w dolinie rzeki Kamiennej zachwyca krajobrazem, różnorodnością i czystym powietrzem. Kusi ogromem atrakcji oraz szeroką ofertą skierowaną do turystów w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Jest również idealnym miejscem do relaksu i aktywnego wypoczynku.
Wykorzystując potencjał lokalizacji, bogatą infrastrukturę oraz doświadczenie kadry zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty przygotowanej z myślą o kliencie biznesowym.

Bankiety, konferencje, szkolenia, gale

Zarówno przestrzeń, którą zapewnia Bałtowski Kompleks Turystyczny jak i urokliwe wnętrze Bałtowskiego Zapiecka są idealnym miejscem na organizację wydarzeń biznesowych. Proponujemy nie tylko w pełni wyposażone sale szkoleniowe, obsługę konferencji i bankietów, ale również szerokie pakiety atrakcji, aktywności, zajęć indywidualnych i grupowych.

bałtowski zapiecek

to zachwycający wystrój, profesjonalna obsługa oraz niepowtarzalne menu. Restauracja znajduje się na terenie Bałtowskiego
Kompleksu Turystycznego.

***

SALA BANKIETOWA

300 m² układ przestrzenny sali umożliwia
aranżację dostosowaną do potrzeb
organizatorów.

restauracja-Baltowski-zapiecek-

SALE KONFERENCYJNE

SALA BANKIETOWA

Sala Restauracyjna

Zajazd Przystocze - imprezy integracyjne

Zajazd Przystocze

w samym sercu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, tuż obok nartostrad – urokliwe miejsce o biesiadnym klimacie.

Sala biesiadna

100 m2 układ przestrzenny sali umożliwia aranżację dostosowaną do potrzeb organizatorów konferencji, szkoleń, warsztatów, prezentacji oraz bankietów.

Koncerty i Pokazy

Na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego organizowane są wydarzenia muzyczne oraz pokazy. Eventy odbywają się we wnętrzu restauracji „Bałtowski Zapiecek” bądź w plenerze. Wszystkie nadchodzące wydarzenia zamieszczone są TUTAJ.

Najlepsza kuchnia w regionie

Szef kuchni poleca tradycyjne dania regionalne. Przygotujemy bufet klasyczny/słodki/zdrowy/wytrawny. Posiadamy różne propozycje obiadowe oraz deserowe. Dania serwujemy także w postaci bufetu szwedzkiego. 

Zorganizuj niepowtarzalny wyjazd integracyjny!

Wyjazd integracyjny musi być atrakcyjny dla każdego z gości. Od lat zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych i zapewniamy przyjemny czas niezależnie od pory roku, aury i wybranych pokazów. Proponujemy rozbudowane menu, które zapewni nie tylko zaspokojenie głodu, ale także rozkosze podniebienia. Poczęstunek może obejmować dania z grilla, szwedzki stół i serwis kawowy. 

Dzięki istniejącej infrastrukturze Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego oraz walorom przyrodniczym możemy zaproponować mnogość atrakcji i aktywności.

Browar Bałtów

Na terenie Kompleksu powstał Regionalny Browar, tam pokażemy Wam, jak odbywa się warzenie kraftowego piwa, poznacie tajniki jego produkcji. Na koniec zapraszamy na degustację „złotych trunków”, wśród których znajdą się: lager, pils, piwo pszeniczne bądź oryginalne piwo miodowo-propolisowe.  

browar-Baltow-

Zakwaterowanie

w sercu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego

Domki wypoczynkowe położone tuż obok stoku narciarskiego. Wszystkie pokoje znajdują się w wykonanych w jednym stylu, murowanych, stylowo wykończonych wielopokojowych domkach.
Oferujemy pokoje 2-osobowe, 4-osobowe oraz pokoje hostelowe.

Imprezy integracyjne
- moc atrakcji na łonie natury

-sprzet-rowerowy-wypozyczalnia-

Wycieczki rowerowe

Położenie geograficzne Bałtowa, sprawia, że staje się doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia rowerów, przez Bałtów przebiega kilkanaście szlaków rowerowych, które dostępne są w darmowej aplikacji: krzemiennyszlak.

wyprawa-off-roadowa-

Wyprawy off-roadowe

Najdziksze zakątki Bałtowa — głębokie rzeki, wciągające błota i strome podjazdy. Zabierzemy Cię na najdzikszą przygodę Twojego życia!

rodzinnie-splyw-rzeka-kamienna-

Spływy kajakowe

Spływ doliną rzeki Kamiennej oraz fragmentem małopolskiego przełomu Wisły. To jedna z emocjonujących oraz zaskakujących przygód, jakie czekają w Bałtowie!

wrotkarnia-Baltow-

Wrotkarnia

To przestrzeń 900 m2 głądkiej powierzchni — idealnej do szaleństwa na wrotkach. Dysponujemy wypożyczalnią sprzętu. Jazda na wrotkach w rytm największych hitów, które na Wasze życzenie zmiksuje profesjonalny DJ.

Wspinaczka skałkowa

Jeśli szukasz ekstremalnych wrażeń dla swojego zespołu, oferujemy trasy wspinaczkowe. Wpinka przełomem rzeki kamiennej to zdecydowanie wspaniałe rozwiązanie. Oferujemy wypożyczenie kompletu sprzętu oraz różnorodność tras dostosowanych do umiejętności.

Aktywność w Szwajcarii Bałtowskiej

Zima w Bałtowie to zupełnie inne możliwości. Stacja narciarska „Szwajcaria Bałtowska” to 5 tras zjazdowych, kolej krzesełkowa, wyciągi orczykowe, wypożyczalnia sprzętu i szkoła narciarska. Zorganizujemy dla Ciebie zawody narciarskie z profesjonalnym sprzętem.
Dodatkowo obok stacji narciarskiej znajduje się KRYTE NATURALNE LODOWISKO o powierzchni 900 m2 z wypożyczalnią sprzętu. Oferujemy świetną zabawę przy muzyce na żywo.

pODARUJ Vouchery prezentowe

Karta wstępu do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego oraz Stacji Narciarskiej Szwajcaria Bałtowska, a także innych naszych obiektów: Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie lub JuraParku w Solcu Kujawskim. 
Dla kochających adrenalinę oferujemy vouchery na ekstremalną wyprawę 4×4 z naszym instruktorem. 

BAŁTOWSKI KOMPLEKS TURYSTYCZNY

ul. Bałtów 8a
27-423 Bałtów,
woj. świętokrzyskie
tel. 41 310 10 13
533 979 221

rezerwacja.baltow@jurapark.pl

www.juraparkbaltow.pl

Małgorzata Choinka
tel. 797 028 489
małgorzata.choinka@jurapark.pl

Anna Marzec
tel. 797 028 497
kontakt@baltowskizapiecek.pl

-Baltow-z-lotu-ptaka