Ambasador JuraParku

Planujesz rodzinną wycieczkę? Bałtowski Kompleks Turystyczny to jeden z Twoich wyborów? To wspaniale, czeka na Ciebie zabawa bez limitu. Poznaj szczegóły oferty — Ambasador JuraParku.

Program Ambasador JuraParku

Szukasz miejsca, gdzie razem z rodziną spędzisz wyjątkowe chwile? Szukasz oszczędności i cenisz sobie swój komfort? Skorzystaj z naszej bazy noclegowej (Zajazd Przystocze, Ranczo w dolinie I i II, Kraina Poraj, Bodhi Studio) i korzystaj z atrakcji bez limitu.

Co jeśli nasza baza noclegowa jest zajęta?

Zachęcamy do skorzystania z obiektów noclegowych należących do Programu Ambasador. To agroturystyki, domki wypoczynkowe i hotele, które systematycznie weryfikowane są przez Bałtowski Kompleks Turystyczny. Spełniają one odpowiednie kryteria i poziom obsługi. Decydując się na nocleg, u naszego Ambasadora masz pewność, że Twój pobyt w Bałtowie spełni Twoje oczekiwania.

Szukasz miejsc noclegowych należących do Programu Ambasador? Odwiedź: https://agrobaltow.pl/

Benefity Programu Ambasador

Wybierając bazę noclegową w centrum Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego lub działalności agroturystyczne należące do programu Ambasador możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty.

Kup raz bilet kompleksowy i korzystaj z niego przez resztę dni pobytu.

Bilet kompleksowy

To bilet całodzienny, dzięki któremu zabawa w Bałtowie trwa cały dzień! JuraPark, Bałtowski Zwierzyniec, Sabatówka — Wioska Czarownic, Prehistoryczne Oceanarium czy Park Zabaw. To i nie tylko czeka na Ciebie w ramach pakietu. Więcej o Pakiecie Kompleksowym.