Jak Majówka to tylko w Bałtowie!

Spędźcie ją w rodzinnym gronie razem z nami! Każdego dnia czeka nowa przygoda i niespodzianki. Bawimy się wspólnie już od 28 kwietnia do 6 maja. 1 maja otwieramy dla Was naszą nową atrakcję “Polskę w Miniaturze”. Nie może Was zabraknąć!

Na terenie naszego kompleksu przygotowaliśmy wiele stref zabaw i animacji. Zapoznaj się z poniższym planem, żeby nic Was nie ominęło.

JURAPARK

nasi animatorzy w parku z dinozaurami czekają, by zabrać Was w podróż po prehistorycznym świecie gdzie królują olbrzymy sprzed milionów lat,

  • Juraś – nasza przesympatyczna maskotka, zaprasza wszystkie dzieci na gry i zabawy. Przez wszystkie dni majówki będą miały możliwość zagrać w Monopoly – limitowaną edycję gry z naszymi dinozaurami w wersji XXL gdzie gracze sami są pionkami!
  • dla tych, którzy wolą mały dreszczyk emocji Juraś przygotował grę Jenga – to wyjątkowa okazja, by wykazać się swoją zręcznością. Ale to nie wszystko! Każdy z Was będzie mógł zagrać w kości z naszym Dinozaurem.
  • 1 i 3 maja w godzinach od 12:00 do 16:00 zapraszamy do JuraParku na symultanę szachową. Dzieci z pobliskiego kółka szachowego podejmą wyzwanie każdego, kto będzie chciał się z nimi zmierzyć.
  • 5 i 6 maja w godzinach 10:00 – 18:00 będziecie mogli wziąć udział w warsztatach z robotyki oraz druku 3D

ZWIERZYNIEC

  • 10:00 – 18:00 – strzelanie z łuku – za drobną opłatą, każdy będzie miał możliwość sprawdzenia się w tej dyscyplinie,
  • od 29 kwietnia do 6 maja na terenie dolnego Zwierzyńca będziecie mogli spotkać animatorów, którzy ze zwierzętami przechadzać będą się między turystami. To niezwykła okazja, by zobaczyć zwierzęta których na co dzień w Bałtowie nie mamy:
  • spotkacie zaklinacza węży z boa dusicielem, pytonem tygrysim i wężem zbożowym, pojawi się także bardzo sympatyczna agama brodata,
  • dla wszystkich młodych ornitologów także przygotowaliśmy nie lada atrakcję – do Bałtowa przyjedzie profesjonalny sokolnik, sympatyczny, uwielbiający przytulanki kangur.

 

PARK ROZRYWKI

Nasi animatorzy będą malować buźki w najbardziej wymyślne wzory – każde dziecko będzie mogło stać się postacią z ulubionej bajki lub ulubionym zwierzątkiem. Oprócz tego pojawią się artyści tworzący olbrzymie bańki mydlane – będzie to niesamowite widowisko i frajda dla najmłodszych.

SABATÓWKA – WIOSKA CZAROWNIC

Czarownice i Wiedźmy z Sabatówki wyczarowały wiele atrakcji:

  • godz. 15:00 każdego dnia przygotowywane będą razem dziećmi magiczne eliksiry,
  • godz. 12:00, 14:00 i 16:00 będzie można zobaczyć pokazy magii i iluzji.

Oprócz tego Czarownice i Wiedźmy malować będą twarze i tworzyć upiorne fryzury, a to wszystko przy pokazie ogromnych baniek mydlanych.

1 maja POLSKA W MINIATURZE – OTWARCIE NOWEJ ATRAKCJI

Pamiętajcie, że już 1 maja otwieramy nową atrakcję “Polska w Miniaturze” – Historia zaklęta w murach zamków
1 maja w okolicy “Polski w Miniaturze” spotkacie rycerzy z Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej, którzy przeprowadzą dla Was pokazy i stworzą atmosferę, dzięki której przeniesiecie się kilka wieków wstecz do średniowiecznej Polski. To niezwykła okazja, by zobaczyć rycerzy w prawdziwych zbrojach i poznać tajniki fechtunku, etykiety dworskiej i zwyczajów, które panowały w średniowieczu.