dlaczego warto zarezerwować nocleg w gospodarstwie agroturystycznym?

-Ranczo-noclegi-Baltow

5 powodów dlaczego warto zarezerwować nocleg w gospodarstwie agroturystycznym

Wybierasz się z rodziną poza miasto? Chcecie spędzić wspaniały, wspólny weekend? Zastanawiasz się, gdzie zarezerwować nocleg? Znamy odpowiedź na to pytanie! A mianowicie…
Agroturystyka!

Gospodarstwa agroturystyczne, które królują teraz na wsiach i w małych miejscowościach to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto pragnie odpocząć od ruchliwych, miejskich ulic, od hałasu i pośpiechu. Dlaczego? Zaraz się o tym przekonacie!

Dziś prezentujemy Wam kilka powodów, dlaczego właśnie wybierając się gdzieś na weekend warto zdecydować się na nocleg w gospodarstwie agroturystycznym. Ponadto dowiecie się, jak piękna okolica otacza Bałtowski Kompleks Turystyczny.

gospodarstwo-agroturystyczne

1. Cisza

Na co dzień mieszkasz w centrum Warszawy, Łodzi, Krakowa czy innego dużego miasta i otwierając okno nie słyszysz własnych myśli, ponieważ zagłuszają je tramwaje, autobus i trąbiące samochody?
Oto pierwszy z powodów… cisza. Z pewnością odpoczniesz tu od miejskiego zgiełku.

-gospodarstwo-agroturystyczne-Baltow

2. Czyste powietrze

Być może o tym nie myślisz, a być może spędza Ci to sen z powiek. Ale niezwykle ważne jest powietrze, którym oddychamy każdego dnia. Dlaczego? Przebywając na wsi, drzewa i rośliny stwarzają idealne warunki do… oddychania. Powietrze zawiera mniej zanieczyszczeń. Zmieniając otoczenie, z pewnością poczujesz różnicę.

-przyroda-sciezka-spacerowa

3. Bliskość natury

Piękne łąki, pola, lasy. Przede wszystkim- zieleń. A jak wszyscy wiedzą- kolor zielony odpręża i pozwala się zrelaksować. Malownicze widoki z okna to argument, który z pewnością przemawia do tych, którzy pierwsze co robią po wstaniu z łóżka, to wpuszczenie do pokoju promieni słońca i świeżego powietrza.
Bliskość natury to przede wszystkim możliwość spacerów, pikników czy ognisk. To idealny sposób na wspólne spędzenie czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Dlatego możecie wybrać się tu niemałą ekipą ;).

-gospodarstwo-agroturystyczne-z-lotu-ptaka

4. Blisko zwierząt

Gospodarstwa agroturystyczne są przyjazne zwierzętom. Pomyśl sobie- świeże mleko od krowy, świeże jajka. Czy to nie brzmi jak idealny przepis na pyszne śniadanie? Wystarczy wyjść na zewnątrz i zobaczyć jak wiele różnorodnych, małych przyjaciół można tam znaleźć. Kury, kaczki, owce czy nawet konie! A jeśli można je pogłaskać, nakarmić? To chyba największa atrakcja dla najmłodszych. Ponadto niesamowitą frajdę sprawi im karmienie zwierzątek.
-osrodek-jazdy-konnej

-gospodarstwo-turystyczne-ranczo-zwierzeta-

5. Poznaj życie na wsi

Dzięki agroturystyce z bliska zobaczysz jak wygląda życie na wsi. Pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak bardzo różni się ono od tego w mieście! Zobaczysz jak opiekować się zwierzętami, jak dba się o gospodarstwo. Są to małe rzeczy, które właśnie powodują, że agroturystyki stają się miejscami, do których chce się wracać.-ranczo-w-dolinie-Baltow-noclegi-

I jak? Udało nam się przekonać Cię, że czasem zamiast 5 gwiazdkowego hotelu lepiej wybrać gospodarstwo agroturystyczne?
Jesteśmy pewni, że tak!

Do zobaczenia w Bałtowie!