Święta w Bałtowie! Radość i Przygoda!

Mnóstwo atrakcji dla rodzin i wspaniała słoneczna pogoda – w Bałtowie znamy przepis na doskonałe spędzenie świąt!  Do tego pyszne dania w naszych restauracjach. Czy może być lepiej?!

 

Pakiet wiosenny

Korzystaj ze świątecznych dni i cudownej pogody! Atrakcje, które będą dostępne w Pakiecie Wiosennym, to:

🦕 JuraPark (ścieżka dydaktyczna z dinozaurami)

🦖Muzeum Jurajskie

🏰 Polska w miniaturze – Park miniatur

🐫 Zwierzyniec Bałtowski (górny+dolny)

🎥 Kino Emocji Cinema 5d – NOWY FILM!

🏎️ Bumper Cars

🎢 Rollercoaster | kolejka grawitacyjna

🎠Karuzela wiedeńska

WIELKANOCNE ZABAWY

WIELKANOCNE WARSZTATY

Tych, którzy chcą uwolnić swoją wyobraźnię zapraszamy na kreatywne warsztaty pod okiem zabawnego zajączka. Będziemy dekorować wielkanocne jajeczka.

Miejsce: JuraPark Caffe
Cena: 20 zł/os.

WIELKANOCNA GRA TERENOWA

Tych co nie mogą usiedzieć na miejscu zapraszamy do gry terenowej. Przed Tobą do wykonania kilka zadań i sprawdzimy też Twoją orientację w terenie. Wysiłek się opłaci – czeka na Ciebie nagroda. 

Miejsce: kompleks turystyczny
Gra do pobrania z kasy głównej JuraPark.

ZOSTAŃ W BAŁTOWIE NA DŁUŻEJ!

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NOCLEGOWE!

DOSTęPNE ATRAKCJE w ŚWIęTA wielkanocne (sob. - pon.) 30.03 - 01.04

Dzień-dinozaura-JuraPark-Bałtów

JuraPark (ścieżka dydaktyczna z dinozaurami): Odkryj prehistoryczny świat dinozaurów! Wędrując po ścieżce dydaktycznej, spotkasz naturalnej wielkości modele tych fascynujących stworzeń. To wyjątkowa okazja, aby zanurzyć się w prehistorycznym świecie, idealna dla rodzin i miłośników historii naturalnej – idealne miejsce do odkrywania i nauki podczas świąt Wielkanocnych.

Muzeum Jurajskie

Odkryj skarby z dawnych epok w Muzeum Jurajskim. Poznaj tajemnice skamieniałości, zobacz unikalne eksponaty, które przeniosą Cię w czasie. To edukacyjna przygoda dla całej rodziny, niezapomniane doświadczenie tej wiosny!

Muzeum-Jurajskie-Bałtów

Polska w miniaturze – Park Miniatur Podróżuj po Polsce w jedno popołudnie! Odkryj miniaturowe wersje słynnych polskich zabytków i miejsc – od zamków po pałace. To nie tylko zabawa, ale też wyjątkowa lekcja historii i architektury w malowniczym otoczeniu.

Zwierzyniec Bałtowski (górny+dolny): Spotkaj się twarzą w twarz z uroczymi i egzotycznymi zwierzętami. Zabierzemy się w wyjątkową podróż po bałtowskim safari. To wyjątkowa okazja, by spotkać również nasze nowonarodzone zwierzątka! Czeka na Was ekscytująca podróż przez kontynenty!

Kino Emocji Cinema 5D – NOWY FILM!: Zapraszamy na nową filmową przygodę w Kinie Emocji Cinema 5D! Poczuj wiatr we włosach, wodę na skórze i zanurz się w zupełnie nowej rzeczywistości, dzięki najnowszemu filmowi. To ekscytujące doświadczenie dla wszystkich zmysłów, idealne dla poszukiwaczy przygód i emocji tej Wielkanocy.

BumperCars

Zapnij pasy i przygotuj się na dawkę adrenaliny w Bumper Cars! To świetna zabawa dla całej rodziny, gdzie możesz ścigać się, zderzać i śmiać do łez. Bez względu na wiek, te elektryczne samochody zderzakowe dostarczą masę radości i niezapomnianych wspomnień.

atrakcje-Bumper-Cars
karuzela Wiedeńska w Bałtowie

Karuzela wiedeńska Poczuj magię i urok tradycyjnych wesołych miasteczek. Niech ta elegancka i stylowa atrakcja stanie się częścią Twoich świątecznych wspomnień.

Rollercoaster Przygotuj się na emocjonującą jazdę. Ta górska kolejka to szybkie zakręty i porywające spadki, które z pewnością podniosą poziom adrenaliny. Wsiądź, zapnij pasy i baw się dobrze!

Rollercoaster-Bałtów

W dni świąteczne sobota – poniedziałek
Zapraszamy w godzinach 10:00 17:00