Przyjedź do Bałtowa i odpocznij od codzienności! -30% na noclegi

-Ranczo-noclegi-Baltow

Chciałbyś wyrwać się gdzieś na kilka dni? Gdzieś gdzie można oczyścić umysł i odpocząć od codziennego zgiełku, ale także poobcować z naturą i powdychać świeże powietrze? W związku z tym…

Jeśli na wszystkie z powyższych pytań odpowiadasz twierdząco to mamy dla Ciebie coś specjalnego! Dlatego…

Pragniemy zaprosić Cię do Bałtowa, który jest malowniczą wsią położoną w dolinie rzeki Kamiennej. Ponieważ jest to z pewnością idealna miejscowość do krótkiego wypadu poza miejsce zamieszkania i spędzenia czasu w spokojny sposób. Bałtów jest znany, głównie za sprawą jednego z największych Kompleksów turystycznych w Polsce, ale obecnie w jego obrębie panuje spokój i cisza, dzięki czemu pozwala jeszcze bardziej napawać się naturalnym pięknem miejscowości i samego obiektu. Z pewnością naładujecie tu baterie na kolejne dni!

Dlaczego warto wybrać nocleg w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym?

Bałtowski Kompleks Turystyczny posiada w swojej ofercie w pełni działającą, komfortową bazę noclegową. Jest ona  idealnym punktem do zatrzymania się podczas wspomnianego wypadu. Noclegi „Zajazd Przystocze” oraz „Ranczo w Dolinie” to urocza baza noclegowa, która charakteryzuje się klimatycznym i przytulnym wnętrzem. Oczywiście, czeka tu na Was jeszcze więcej niesamowitych atrakcji. Przede wszystkim pobliska stajnia, ogródek czy basen. Bez wątpienia spędzicie tu wspaniały czas! Gdy już odpoczniecie to zapraszamy Was do skorzystania z atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Możecie wybrać na przykład spacer po atrakcjach, ale także rozpocząć zwiedzanie od Zwierzyńca Górnego- z pokładu amerykańskiego autobusu. Przede wszystkim mamy tez dla Was dobrą informacje odnośnie biletów. Jaką? Raz zakupiony bilet ważny jest przez wszystkie dni pobytu! Ponadto czekają na Was również pyszne śniadania.

Warto skusić się na wypad właśnie do Bałtowa i skorzystać z oferty noclegowej Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, ponieważ to co daje nam pobyt w tej urokliwej miejscowość z dala od codzienności, smogu i szybkiego tempa jest bezcenne! Jeszcze bardziej kusząca jest bliskość JuraParku i całego kompleksu. Tam z pewnością będziecie się fantastycznie bawić. Podobnie jak w Zajeździe Przystocze, Ranczo w Dolinie to miejsce dla całych rodzin. Tutaj przede wszystkim poczujecie bliskość natury i piękno przyrody. Dlatego warto pomyśleć o tym rezerwując nocleg z dziećmi. Z pewnością zachwycą się obecnością zwierząt tuż obok domku. Ponadto prawdziwą frajdę sprawi im karmienie kózek czy kur.

W bazie noclegowej Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego bez wątpienia zregenerujecie siły, ale także skorzystacie z atrakcji takich jak JuraPark, Polska w Miniaturze, Safari czy Park Rozrywki. Dlatego warto postawić na aktywny wypoczynek!

Podsumowując serdecznie zapraszamy do Bałtowa!

Rezerwuj nocleg telefonicznie: 510 263 896 lub mailowo noclegi@jurapark.pl