Rodzinna majówka?

Polska-w-Miniaturze-Baltow-

W tym roku majówka jest wyjątkowo długa, bo zacząć można ją już 27 kwietnia. Jeśli jednak nie macie możliwości na kilka dni urlopu, to już 28 kwietnia i od 1 do 5 maja w Bałtowie w ramach Rodzinnej Majówki czeka na Was moc atrakcji! Będzie wesoło, będzie kolorowo, będą animacje i konkursy! Nie może Was zabraknąć. 🙂

Zapraszamy na Rodzinną Majówkę w Bałtowie, czyli moc atrakcji dla całej rodziny!

Majówka z dziećmi w Bałtowie


JuraPark – w świecie dinozaurów

W JuraParku poza modelami dinozaurów, które możecie podziwiać i poznawać, odbędą się również warsztaty „zostań odkrywcą”, czyli warsztaty z preparowania skamieniałości. Każdy będzie mógł poczuć się jak prawdziwy paleontolog! Po niezwykłych odkryciach i poznaniu wszystkich „mieszkańców” JuraParku w Bałtowie możecie wziąć udział w konkursie wiedzy o dinozaurach i wygrać niezwykłe nagrody.

W JuraParku na majówkę nie może zabraknąć oczywiście głównego bohatera, czyli dinozaura Jurasia! Razem ze swoimi przyjaciółmi wybierze się w niezwykłą kolorową i radosną paradę. Dołącz do nich- tańcz i śpiewaj! To będzie wspaniale spędzony czas, a Park Dinozaurów to obowiązkowy punkt na Majówkę z dziećmi! 🙂

 

 Jura Park - majówka 2019


Zwierzyniec Bałtowski – dzika przygoda na safari

Podróż amerykańskim schoolbusem wśród dzikich zwierząt to niezwykłe przeżycie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. To atrakcja dla całej rodziny! Możliwość by stanąć oko w oko z przyrodą i przeżyć niezapomnianą przygodę. Kogo tam spotkacie? Na safari znajdziecie m.in. strusie, bydło Zebu, dziki, żubry, wielbłądy czy lamy. A gdy już poznacie, jak żyją duże ssaki w Parku Safari, to macie możliwość udziału w warsztatach „poznaj i przytul”, czyli warsztatach dla miłośników zwierząt, dzięki którym poznacie wiele ciekawostek, a także zobaczycie pokaz zwierząt egzotycznych oraz domowych.

Taka wycieczka z dziećmi pozwoli poznać im z bliska świat dzikich zwierząt, które żyją na naszej planecie, a Wam da możliwość by wspólnie spędzić czas z rodziną.

Dowiedz się więcej o naszym Parku Safari

 

Odwiedź nasz Park Safari podczas weekendu majowego


Polska w Miniaturze – oko w oko z rycerzem

Czy w dzisiejszych czasach można stanąć oko w oko z rycerzem? Zgadza się! Wśród zamków i pałaców Polski w Miniaturze nie mogło zabraknąć rycerza. To będzie niezwykła atrakcja dla dzieci! Gdy już poznasz naszego dzielnego śmiałka, zwiedzisz wszystkie zamki i poznasz ich legendy i tajemnice, to możesz wziąć udział w konkursie wiedzy o historii Polski, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w strojach z różnych epok.

Nasz Park Miniatur, gdzie znalazły się zamki i pałace z całej Polski daje możliwość niezwykłej podróży do dawnych czasów i poznania niezwykłych historii naszego kraju. Zamki i pałace Polski w Miniaturze pokazują wszystkie detale. I choć w rzeczywistości trudno zobaczyć prawdziwy zamek z każdej jego strony, to tutaj mamy taką możliwość.  Wciąż zastanawiasz się gdzie majówka z dzieckiem? To sprawdź co jeszcze dla Was przygotowaliśmy!

 

Park-Miniatur-majówka

Miniatura-Polski


Sabatówka – Wioska Słowian

 W co wierzyli dawni Słowianie? Jak żyli, jak wyglądała ich praca? Wszystkie obrzędy i dawne zwyczaje poznacie w Sabatówce. Przeniesiecie się do świata naszych przodków, gdzie czekać będą na Was w prawdziwych słowiańskich strojach. Pokażą Wam gry i zabawy, które były rozrywką dla dzieci w dawnych czasach. Sabatówka to miejsce pełne magii, ale także historii. Podczas rodzinnej wycieczki nie można ominąć tego punktu na mapie zwiedzania. To okazja do odkrywania razem z dziećmi historii i ciekawostek na temat życia naszych przodków.

Sabatówka - atrakcja-na-majówkę-dla-dzieci


Park Rozrywki- pełen atrakcji

Park Rozrywki to ogromna dawka zabawy! Karuzele, trampoliny, zamek z kulkami. Park Rozrywki to także kino 5D, które zaskakuje, zachwyca i wywołuje uśmiech na twarzy każdego kinomana. Czy może być więc coś jeszcze lepszego? Tak! W trakcje Rodzinnej Majówki możecie liczyć na pokazy magii i iluzji, szczudlarzy i animatorów. Będą malować buzie, będą prowadzić zabawy i rodzinne konkursy z nagrodami. Będzie to więc miejsce, w którym z pewnością nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych.

Park-Rozrywki-dla-dzieci

Weekend-majowy-w-parku-rozrywki


 

Jesteśmy pewni, że Rodzinna Majówka w Bałtowie, to będzie niezwykłe przeżycie dla każdego – dla rodziców i dla dzieci. Warto więc spakować plecak, zabrać ze sobą dobry humor i razem wybrać się na wycieczkę z dzieckiem do Bałtowa! Zachęcamy do dołączania na nasze facebookowe wydarzenie – Rodzinna Majówka w Bałtowie.

Sprawdź dostępne pakiety ONLINE. Do 24 kwietnia bilety tańsze o 15%!