10 powodów dlaczego warto spędzić Majówkę w Bałtowie.

Bałtów-organizacja-imprez-i-wyjazdów-integracyjnych
Rodzinna majówka? Wycieczka z dziećmi? Aktywny odpoczynek i zabawa?
Mamy dla Was aż 10 powodów, dlaczego warto spędzić majówkę 2019 z dziećmi w Bałtowie


1. Konkursy.
Sprawdź swoją wiedzę i wygrywaj nagrody!
Jak dużo wiesz o dinozaurach? Czym mogą zaskoczyć Cię te prehistoryczne stwory? Odpowiedzi na te pytania czekają na Ciebie w Bałtowie! Podczas majówki z dziećmi nie może zabraknąć wyprawy do Parku Dinozaurów. W JuraParku będziecie mogli wziąć udział w teście wiedzy o dinozaurach (godz. 10:00-10:40, 12:00-12:40, 14:00-14:40, 16:00-16:40).

wycieczki szkolne 2-dniowe


2. Animacje.
Kolorowe buzie, olbrzymie bańki mydlane, balony w różnych kształtach- na terenie całego kompleksu znajdziecie animatorów, z którymi nie da się nudzić! To wspaniała atrakcja na majówkę dla dzieci. Animatorzy przygotowali także rodzinne gry, które są idealnym pomysłem na spędzenie czasu z dziećmi. Jeśli wciąż czujecie niedosyt- pojawią się także szczudlarze, którzy nauczą Was tej niezwykłej umiejętności!


3. Warsztaty JuraPark.
Odkrywanie świata poprzez zabawę? Tak jest! Podczas Rodzinnej Majówki w Bałtowie będziecie mogli poczuć się jak prawdziwi odkrywcy. W JuraParku- na Gondwanie czekają na was warsztaty preparowania skamieniałości pod okiem paleontologa. Zdradzi Wam on też tajniki swojej pracy i z pewnością zaciekawi swoimi historiami.


4. Warsztaty „Poznaj i przytul”.
Kolejną z atrakcji dla dzieci podczas majówki będą warsztaty ze zwierzętami. Na Dolnym Zwierzyńcu spotkacie surykatki, papugi, szynszyle, jaszczurkęagamę czy kury czubatki. Wszyscy odważni powinni także przygotować się na spotkanie oko w oko z wężami! Podczas warsztatów w trakcie Rodzinnej Majówki 2019 poznacie ciekawostki z życia zwierząt. Dodatkowo zapraszamy Was na spotkanie z naszymi nowymi mieszkańcami- Julią, Julianem oraz ich maleństwem, czyli z… lemurami!


5. Warsztaty z robotyki.
Nowoczesny świat pośród dinozaurów? Zgadza się! Na dziedzińcu JuraParku czekać będą na Was warsztaty z robotyki. Spotkajcie się z prawdziwym robotem, a także odkryjecie tajniki druku 3D. To będzie niezwykła atrakcja na majówkę z dziećmi, które każdego dnia uczą się nowych rzeczy i fascynują odkryciami. Kto wie, może Wasze dziecko za kilka lat będzie zajmowało się robotyką?
6. Spotkanie z rycerzem.
Przenieś się w czasie do świata rycerzy i księżniczek. Jak przygotować się do walki i zostać prawdziwym rycerzem? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na Polsce w Miniaturze! Kto by nie chciał spotkać się z prawdziwym rycerzem? Takie niespodzianki czekają na Was w Bałtowie. Będziecie mogli również zrobić sobie zdjęcie w wyjątkowej scenerii, które z pewnością zostanie niezwykłą pamiątką na lata.


7. Czarodziejskie sztuczki.
Czy magia zaskoczy każdego? Jesteśmy pewni, że tak! W Sabatówce, naszej Słowiańskiej Wiosce spotkacie magików i iluzjonistów, którzy z pewnością oszukają Wasz umysł i wyczulą zmysły (godz. 13:00, 15:00, 17:00 ). To jeden z punktów, których nie możecie ominąć podczas Rodzinnej Majówki w Bałtowie.
8. Gry bez prądu.
Czy można dobrze się bawić poza domem, bez telefonu, komputera czy telewizora i konsoli? Oczywiście! Kolejną atrakcją na majówkę są gry bez prądu, których nauczą Was nasi przodkowie w Sabatówce. Zdradzą Wam także niezwykłe legendy i dawne wierzenia, które do dziś krążą po świecie. Czy warto w nie uwierzyć? Sprawdźcie sami.


9. Kolorowa Parada Maskotek.
Punktualnie o 14:00 spod Dolnego Zwierzyńca wyruszy kolorowa, wesoła parada z Jurasiem na czele! Będą maskotki, będą tańce i śpiewanie! Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich- z kolorowymi buziami i balonami w ręce! Wspólnie sprawimy, że cały kompleks będzie radosny i kolorowy!
I najlepsze zostawiliśmy na koniec, czyli…
10. Spotkanie z żywym dinozaurem!
Tak, tak- dobrze czytacie! W JuraParku pojawi się żywy dinozaur, ale więcej szczegółów nie zdradzimy- przekonajcie się sami!

Do zobaczenia w Bałtowie!