Najlepszy prezent na Dzień Dziecka? Bałtów!

-Polska-w-miniaturze-Baltow-

Już za chwilę Dzień Dziecka! Zastanawiacie się, jaki prezent będzie idealny z tej okazji? A może chcecie zrobić swojemu maluchowi niezwykłą niespodziankę pełną atrakcji i zabaw? Jeśli wciąż zastanawiacie się nad najlepszym prezentem na Dzień Dziecka, to my podsuwamy małą podpowiedź- Dzień Dziecka w Bałtowie!


Kolorowe atrakcje

Myszka Miki, Minionek, Tygrysek, a także Juraś, Lemur oraz prawdziwy dinozaur! Dzień Dziecka w JuraParku w Bałtowie czeka na Was moc kolorowych atrakcji. Spotkania z bajkowymi postaciami, niezwykły pokaz prawdziwego dinozaura, a także przyjaźni i uśmiechnięci animatorzy. Wybierzcie się na rodzinną wycieczkę do Bałtowa, by wspólnie przeżyć niezwykłe przygody.


Nauka i zabawa

Podczas Dnia Dziecka nie może zabraknąć także zabawy, która zdradzi ciekawostki na temat świata i jego historii. Weźcie udział w warsztatach z preparowania skamieniałości, które odbędą się pod czujnym okiem paleontologa. Oczywiście- wasze dzieło możecie zabrać ze sobą do domu. Wspaniałą atrakcją na Dzień Dziecka będzie także konkurs z wiedzy o dinozaurach, w którym macie możliwość wygrać wspaniałe nagrody!

Animacje na Dzień Dziecka

W różnych częściach naszego kompleksu spotkacie niesamowitych animatorów, którzy zaczarują Was swoimi atrakcjami. Będą ogromne bańki mydlane, będzie zabawa, taniec i przeróżne gry! To wyjątkowa okazja na wspólną zabawę z dziećmi. Dzień Dziecka to święto niezwykle kolorowe i radosne- dlatego idealnym prezentem dla dziecka będzie także malowanie twarzy- zmieni każde dziecko w tygrysa, kotka czy pszczółkę! W tak kolorowym wydaniu będzie wspaniale bawiło się podczas…


Kolorowa Parada Bajkowych Postaci

Punktualnie o 14:00 startujemy spod Dolnego Zwierzyńca w wyjątkowej paradzie! Poprowadzi ją nasza czarownica, ale nie zabraknie także Jurasia czy Lemura, który niedawno dołączył do naszych maskotek. Kolorowa Parada uda się przez Park Rozrywki na plac przy JuraParku, gdzie wspólnie zatańczymy taniec Hula-Hula oraz zrobimy pamiątkowe zdjęcia. Kolorowa Parada Bajkowych Postaci, to niezwykła niespodzianka na Dzień Dziecka dla każdego małego wielbiciela animowanych postaci.

„Poznaj i Przytul”

Na Dolnym Zwierzyńcu będziecie mieli możliwość wziąć udział w warsztatach ze zwierzętami „Poznaj i przytul”. Czekać będzie tam na Was surykatka Timon czy mała, puchata szynszyla, ale także duże i potężne węże. Każde dziecko będzie miało możliwość zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, ale przede wszystkim wysłuchać ciekawostek na temat każdego ze zwierzątek. Warsztaty „Poznaj i przytul”, to wyjątkowa atrakcja dla dzieci!


Sabatówka- gry bez prądu i magiczne sztuczki

Znikające piłeczki, a może magiczne obręcze? Podczas Dnia Dziecka w Bałtowie będziecie mogli wziąć udział w specjalnym, magicznym pokazie! Zachwyci, zaskoczy i wywoła uśmiech- obiecujemy, że tak będzie 🙂 Magiczne sztuczki, czy gry bez prądu, w które zagracie wspólnie z całą rodziną z pewnością staną się niezapomnianym prezentem z okazji Dnia Dziecka.


Oko w oko z rycerzem

Gdzie spotkacie w Bałtowie prawdziwego rycerza? Oczywiście na Polsce w Miniaturze! Tutaj pokaże Wam on, jak prezentować powinien się każdy śmiałek, który pragnie zostać rycerzem, przeżyjecie pasowanie na rycerza, a także będziecie mieli możliwość zagrać z nim w grę planszową „Historia zaklęta w murach zamków”, która rozgrywa się na planszy… Polski w Miniaturze! Każdy mały chłopiec z pewnością marzy, by jako prezent na Dzień Dziecka móc przez chwile stać się prawdziwym rycerzem.


Niezwykła technologia

Jak w kilka sekund przenieść się do wirtualnego świata i przeżyć niezapomnianą przygodę? To bardzo proste! W Bałtowie czekać będzie na Was specjalna strefa VR, dzięki której znajdziecie się w innej rzeczywistości. Podwodny świat? A może pole bitwy? Wybór będzie duży i z pewnością zaskakujący. Strefa Wirtualnej Rzeczywistości sprawi, że każde dziecko będzie zachwycone wycieczką z okazji Dnia Dziecka!

W Bałtowie przygotowaliśmy wiele różnych atrakcji na Dzień Dziecka! Jeśli wciąż szukacie pomysłów na to, jak spędzić Dzień Dziecka wspólnie z rodziną, to wybierzcie się do Bałtowa, gdzie od prehistorycznych stworzeń przejdziecie do świata najnowszych technologii.

Godzinowy plan Dnia Dziecka w Bałtowie:


Do zobaczenia w Bałtowie!