Nowość! Spływy kajakowe w Bałtowie


Rower, bieganie, spacery, jazda na nartach i snowboardzie, nordic walking. Są to z pewnością jedne z ulubionych form aktywności w terenie.  Na obszerną listę aktywności, które można uprawiać w Bałtowie dopisujemy… spływy kajakowe! W związku z tym…
Już w niedzielę 23 czerwca uruchomiony zostanie w Bałtowie jedyny spływ kajakowy Rzeką Kamienną. Dzięki temu możecie wybrać się ze znajomym czy rodziną na fantastyczną wycieczkę!

Trasy spływu kajakowego

W Bałtowie czekają na Was dwie trasy spływu kajakowego. Przygotowane z myślą o początkujących jak i zaawansowanych użytkownikach kajaków. Dzięki temu możecie wybrać tę idealną dla Was.
Dwie przykładowe trasy spływu:
  • Stoki Duże – Bałtowski Kompleks Turystyczny
oraz
  • Gierczakówka – Bałtowski Kompleks Turystyczny
Pierwsza z tras to ok. 13 km wyprawy wśród pięknych i malowniczych krajobrazów Doliny Rzeki Kamiennej. Czas trwania spływu to mniej więcej 3 h- w zależności od tempa, jakim płyniecie.
Druga z tras liczy sobie ok. 3 km. Jej początek ma miejsce na przystani z której niegdyś w Bałtowie pływały tratwy. Czas trwania spływu to mniej więcej 1 h.
Obie trasy swój koniec mają na Okręglicy w Bałtowie, tuż przy Bałtowskim Kompleksie Turystycznym.
Niewątpliwie każda z tras będzie zachwycała i czarowała swoimi malowniczymi widokami.

Kolejne trasy kajakowe

W planach jest stworzenie też kolejnych tras spływu m.in. z Ćmielowa, ponieważ dzięki temu każdy będzie mógł wybrać idealną dla siebie długość trasy. To z pewnością ułatwi podjęcie decyzji.
Spływy kajakowe rzeką Kamienną będą odbywały się przez cały tydzień. Pierwsze wypożyczenie kajaku może nastąpić już o godz. 9:00, a ostatnie w zależności od tras- dłuższa trasa ostatni spływ max. 15:00, krótsza trasa ostatni spływ max. 17:00. Wymagana jest telefoniczna rezerwacja kajaku pod numerem telefonu 780 155 999.

Spływy kajakowe w Bałtowie to wspaniały pomysł na urozmaicenie zwiedzania! Dlaczego? Ponieważ jest to aktywność fizyczna dla całej rodziny. W ofercie znajdzie się do wypożyczenia 28 kajaków dwuosobowych oraz 10 kajaków jednoosobowych. Dla dzieci do lat 10 istnieje możliwość dostawki do kajaka gratis.
Dzięki wyprawie na kajaki w Bałowie przeżyjecie niezapomnianą, rodzinną przygodę! Z pewnością będzie to również wspaniałą forma aktywności dla całej rodziny.
Więcej informacji na temat tej wyjątkowej formy aktywności z pewnością znajdziecie na stronie www.kajakibaltow.pl

Do zobaczenia!