Czas na rybę!

Chcesz poczuć się jak w prawdziwej Wiosce Rybackiej? Tuż przy naszej Źródlanej Wyspie masz taką możliwość!

Wioska Rybacka to miejsce dla wszystkich miłośników ryb. Znajdziecie tu takie przysmaki jak sandacz, sum, halibut czy miętus. Oczywiście nie brakuje również pysznego pstrąga, który pochodzi z okolicznej, ekologicznej hodowli.

Ryba dla każdego!

Wioska Rybacka znajduje się na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, jednak aby zjeść w niej pyszny obiad czy kolację nie trzeba posiadać biletu wstępu. Dlatego jeśli przejeżdżacie obok, a chcielibyście spróbować pysznej grillowanej lub pieczonej rybki, to tutaj macie taką możliwość.

Wioskę Rybacką z pewnością dostrzeżecie z daleka, ponieważ wyglądem przypomina prawdziwy statek z drewnianych bali. Znajduje się w zielonym zaciszu, otoczona drzewami, obok Źródlanej Wyspy i krystalicznych źródełek. Idealne miejsce do odpoczynku!

Zapewne zdajecie sobie sprawę z tego, jak ważne jest jedzenie ryb w życiu każdego człowieka. Ryby mają korzystny wpływ na całe nasze ciało- sprawny mózg, zdrowe serce, dobry wzrok czy prawidłową pracę stawów. Wszystko dzięki zawartym w nich kwasom tłuszczowym Omega 3. Ryby zawierają także jod, który jest bardzo ważny w odpowiednim funkcjonowaniu tarczycy.

Zapraszamy Was więc na pyszną rybę do Bałtowa!