“Wakacje w siodle”- dziękujemy, że byliście z nami!


Wakacje powoli się kończą, a my 23 sierpnia zakończyliśmy ostatni turnus obozu jeździeckiego “Wakacje w siodle”. To był fantastyczny czas! Nie tylko dla uczestników, ale także dla całej kadry.


Jak wyglądały obozy?

Pierwszy turnus rozpoczęliśmy 21 czerwca, zaraz po zakończeniu roku szkolnego. Odbyło się aż 5 turnusów! Obóz jeździecki “Wakacje w siodle”, to nie tylko zabawa, ale także nauka. Podczas obozu uczestnicy dowiedzieli się, jak opiekować się końmi, poznali podstawy jeździectwa oraz oczywiście jeździli konno.

W programie obozu były takie zajęcia jak: zajęcia z koniem- pielęgnacja i lonżowanie, podstawy ujeżdżania i skoków, jazda na oklep i siodle czy pławienie koni. Nie zabrakło również wyjazdów w teren.


plawienie-oboz-jezdziecki-Baltow-


Wszyscy uczestnicy korzystali także z atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Odwiedzili Polskę w Miniaturze, Zwierzyniec, JuraPark czy Park Rozrywki. A w upalne dni-były kąpiele w basenie!

W dni wolne od jazdy konnej były oczywiście wycieczki. Na pływalnię Rawszczyzna w Ostrowcu Świętokrzyskim czy do Parku Linowego na Skarbce- największego Parku Linowego w Polsce! To była prawdziwa frajda, a uśmiech nikomu nie schodził z twarzy.


Emilka-w-Baltowie-wycieczka-rodzinna-


wycieczka-szkolna-Baltow-


Jak na prawdziwym obozie- było ognisko i śpiewanie przy ognisku, gry i zabawy terenowe, malowanie bez użycia rąk.

Obóz zakończyliśmy zawodami jeździeckimi, na których wręczone zostały nagrody.


Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych obozach! Mamy nadzieję, że tak jak dla nas- dla Was również był to wspaniały czas.

Do zobaczenia za rok!