Jesień w Bałtowie

Przywitaliśmy kalendarzową jesień.

Za oknem widać powoli kolorowe liście, słońce coraz częściej chowa się za chmurami i choć dni są coraz chłodniejsze, to złota polska jesień potrafi zachwycić!

W Bałtowie jesienią też będzie czekać na Was wiele atrakcji! Poza spacerami wśród pięknej i malowniczej Doliny Rzeki Kamiennej, zapraszamy Was na “Święto Dyni”.Z pewnością będzie pomarańczowo, jesiennie i fantastycznie!

Bałtów i okolice jesienią stają się naprawdę zachwycające. Warto wybrać się tutaj na spacer pośród wąwozów lessowych, które pełne drzew na jesień zmieniają swoje kolory. To już ostatnie chwile, gdzie możemy pospacerować bez grubych kurtek czy zimowych butów.

 

Jeśli chcecie podziwiać jesienny krajobraz przez dłuższy czas, to wybór “Rancza w Dolinie” w 100% spełni Wasze oczekiwania. Tutaj możecie zobaczyć, jak wygląda życie na wsi, a otaczający je krajobraz pozwoli Wam odpocząć i zrelaksować się w ciszy i pięknie przyrody.

 

W Bałtowskim Kompleksie Turystycznym nadal czekać na Was będą wszystkie atrakcje! Spacer wśród dinozaurów, Park Rozrywki, Polska w Miniaturze, Zwierzyniec. Oczywiście zajrzeć koniecznie trzeba także do Sabatówki! Jesienią oczaruje Was nie tylko czarami naszej Czarownicy, ale także wspaniałym, jesiennym wystrojem.Jesienne słońce z pewnością jeszcze pozwoli Wam się wybrać na rodzinną wyprawę, podczas której nie tylko dowiecie się nowych ciekawostek, ale także spędzicie wspólnie czas! Zabawa w Parku Rozrywki pozwoli na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków.

Jeśli więc szukacie miejsca, które warto odwiedzić jesienią, to zapraszamy Was do Bałtowa!