Wypoczywaj w Bałtowie -20%

Marzysz o tym, by wyjść z domu, zmienić otoczenie i zapewnić dzieciom bezpieczny czas na świeżym powietrzu? Doskonale! Bo właśnie z myślą o Tobie i Twojej rodzinie przygotowaliśmy naszą specjalną ofertę.

ZASADY PROMOCJI

Zadzwoń do nas w terminie do 31 maja 2020 i złóż rezerwację planując swój wypoczynek w dowolnym terminie w tym roku a otrzymasz 20% rabatu od cen standardowych. UWAGA! Promocja dotyczy tylko rezerwacji złożonych telefonicznie w naszym biurze rezerwacji pod nr 510 263 896.

DODATKOWE KORZYŚCI DLA GOŚCI

Korzystając z noclegu w “Zajeździe Przystocze” lub “Ranczo w Dolinie” Bilet Spacerowy kupujesz tylko raz. W pozostałe dni pobytu masz bezpłatny dostęp do ścieżek spacerowych po JuraParku, Zwierzyńcu Dolnym i po Polsce w Miniaturze.


BAZA NOCLEGOWA

ZAJAZD PRZYSTOCZE

to kompleks pięciu domków wypoczynkowych, położonych na wzgórzu za Ośrodkiem Jazdy Konnej. Domki leżą w cichym otoczeniu przyrody, przy stoku narciarskim, na którym już od wczesnej wiosny wypasają się nasze konie. Do Waszej dyspozycji oddajemy pokoje gościnne typu rodzinnego.

RANCZO W DOLINIE

znajduje się w wygodnej odległości od kompleksu turystycznego. Do wszystkich atrakcji można dotrzeć spacerem w przeciągu kilku minut, a jednocześnie ta niewielka odległość zapewnia komfort odpoczynku na łonie przyrody.
Dodatkowym atutem jest niezwykłe otoczenie oraz atrakcje tworzące sielski klimat rancza: ujeżdżalnia i stajnia dla koni, bezpieczne, ogrodzone podwórko, ogródek oraz urokliwa zagroda dla sympatycznych zwierzątek. Mieszkają w niej m.in. owce, kózki, kury i inne.

RANCZO W DOLINIE II

tylko 450 m od największych bałtowskich atrakcji znajduje się urokliwe miejsce do wypoczynku. Tuż obok wybiegów dla koni, ujeżdżalni, tuż nad rzeką, w sąsiedztwie lasu.

 


GASTRONOMIA

Tuż obok domków znajduje się część gastronomiczna Zajazdu Przystocze, w której serwowane są m.in: pyszne śniadania. Wstęp do tej strefy mają tylko goście hotelowi.


BAŁTÓW AKTYWNIE

„Bałtów Aktywnie” to nowy projekt prowadzony przez Bałtowski Kompleks Turystyczny przy współpracy z firmami i podmiotami mającymi doświadczenie w kwestii adaptacji terenów przyrodniczych do użytku sportowo – rekreacyjnego. Tworzą go ludzie z pasją, których celem jest propagowanie zdrowego trybu życia, zachęcanie do wszelkiego rodzaju aktywności w otoczeniu pięknej przyrody.

Korzystając z istniejącej infrastruktury Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego oraz niezwykłych walorów przyrodniczych występujących na terenie Bałtowa i okolic możemy zaproponować szeroką gamę aktywności – od łagodnych ścieżek spacerowych, po wymagające tereny biegowe, wspinaczkowe, kajaki czy offroad.

Na każdym etapie Waszej przygody ze sportem będzie Wam towarzyszyć profesjonalna kadra, wysokiej jakości sprzęt i przede wszystkim świeże, wiejskie powietrze. Ogromna przestrzeń umożliwia indywidualne korzystanie z atrakcji. Odetchniecie więc od wielkomiejskiego zgiełku i tłoku.

Bałtów Aktywnie. Połącz siły z naturą.  Już 9 maja uruchamiamy spływy kajakowe oraz wypożyczalnię sprzętu do wspinaczki.

Bądź na bieżąco z naszymi aktywnościami – polub nasz fanpejdż Bałtów Aktywnie