NOWOŚĆ – Bałtowskie Safari

Regulamin Safari

W trosce o mieszkańców Zwierzyńca Bałtowskiego i bezpieczeństwo turystów ustanawia się niniejszy regulamin zwiedzana Bałtowskiego Safari.

 1. Bałtowskiego Safari po Zwierzyńcu polega na zwiedzaniu terenu własnym autem. Nie wolno wjeżdżać motocyklem i autem z otwartym dachem.
 2. Auto może poruszać się tylko po wyznaczonej trasie i zgodnie z określonym znakami kierunkiem zwiedzania.
 3. Na terenie Bałtowskiego Safari obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h.
 4. Nie wolno zatrzymywać się na trasie, by nie utrudniać ruchu innym pojazdom.
 5. Zabrania się płoszenia zwierząt.
 6. Zabrania się używania klaksonu oraz innych urządzeń wydających głośne dźwięki.
 7. Obowiązuje bezwzględny zakaz opuszczania pojazdu.
 8. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia pojazdu.
 9. Obowiązuje całkowity zakaz przewożenia w aucie zwierząt domowych (psów, kotów i innych) podczas pobytu na terenie Zwierzyńca.
 10. Obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
 11. Obowiązuje całkowity zakaz karmienia zwierząt przez turystów. Wszystkie zwierzęta mają specjalnie opracowaną dietę i mogą zachorować w przypadku spożycia niewłaściwego pokarmu.
 12. Bałtowskie Safari to obszar dzikiej przyrody. Przebywając na jego terenie musisz zachować szczególną ostrożność dbając o bezpieczeństwo poruszających się swobodnie zwierząt, które mogą przebywać na Twoim torze jazdy.
 13. Nie zaleca się otwierania okien.
 14. Widoczna frekwencja zwierząt w każdym sektorze uzależniona jest od pory dnia, temperatury i innych warunków, którymi rządzi się dzika przyroda.
 15. Jeżeli potrzebujesz pomocy poinformuj o tym fakcie pracowników obsługi znajdujących się przy bramach pomiędzy sektorami. Jeżeli Twoje auto uległo awarii i nie możesz dojechać do bramy zadzwoń pod numer 41 310 10 13.
 16. Jako warunek wjazdu zastrzegamy prawo do przeprowadzenia kontroli biletów wstępu wszystkich osób znajdujących się w aucie oraz wykluczenia obecności zwierząt domowych na pokładzie.
 17. W przypadku niewłaściwego zachowania lub naruszania zasad niniejszego regulaminu, obsługa Zwierzyńca ma prawo do nakazania opuszczenia obiektu bez możliwości zwrotu pieniędzy za zakupiony bilet.
 18. Czas oczekiwania na wjazd na teren Zwierzyńca jest uzależniony od natężenia ruchu.
 19. Zdjęcia i filmy ze Zwierzyńca nie mogą być publikowane w celach komercyjnych bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela obiektu.
 20. Jeżeli chcesz uzyskać informacje na temat zwierząt i opis każdego z sektorów wejdź na stronę (strona będzie aktywna od 14 maja) https://juraparkbaltow.pl/safari
 21. Kupując bilet wstępu do Zwierzyńca Bałtowskiego akceptujesz niniejszy regulamin.
 22. Właścicielem obiektu jest DLF Invest Sp. z o.o.; 27-423 Bałtów 7, NIP: 6612366557, sekretariat@dlfinvest.pl