Bałtów Aktywnie – WYPOŻYCZALNIA ROWEROWA

-sprzet-rowerowy-wypozyczalnia-

Przyjedź do Bałtowa i…
wypróbuj nasze rowery!😃🚵‍♀

W wypożyczalni rowerów czekają na Ciebie:
🚴‍♂rowery trekkingowe Kross – 20 szt. Rowery do uprawiania zaawansowanej turystyki rowerowej, polegającej na przemierzaniu długich tras, zarówno po drogach asfaltowych jak i po nawierzchni nieutwardzonej.
🚴‍♂rowery Enduro Kross – 2 szt. Rower, który sprawdzi się zarówno przy szybkich i stromych zjazdach, jak i przy podjeżdżaniu pod górę, a także po prostu podczas jazdy po trudnym, wyboistym terenie.
🚴‍♂rowery MTB Kross – 3 szt. Rowery MTB (Mountain Terrain Bike) zostały zaprojektowane tak, by sprawdzać się w najtrudniejszych warunkach. Można użytkować je na górskich ścieżkach, leśnych szlakach i specjalnych torach przeszkód. Na rowerze MTB można jeździć po kamieniach i wyboistych ścieżkach.
🚴‍♂rowery elektryczne Raptor Skymaster – 10 szt. to hybrydowy pojazd dla ludzi, którzy od swojego roweru oczekują dużo więcej. To połączenie tradycyjnego roweru i skutera elektrycznego. Idealnie sprawdza się dla wymagających i długich trasach offroad jak i w miejskim transporcie.
🚴‍♂Rowery Junior Kross – 10 szt.
🚴‍♂Rowery Kids Kross – 5 szt.
🚴‍♂Segweye – 4 szt.

Wypożyczalnia rowerów zlokalizowana jest tuż obok Zwierzyńca Dolnego, naprzeciwko stoku na terenie JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny 😊🏞

W wypożyczalni zachowane są wszelkie środki bezpieczeństwa.
Do zobaczenia! 🚴‍♂