Kup maseczkę i wesprzyj zwierzęta z Bałtowa

Drodzy Przyjaciele oraz Sympatycy naszego Kompleksu ♡
W związku z panującą na świecie sytuacją epidemiologiczną Bałtowski Kompleks Turystyczny został zamknięty do odwołania. Niestety nie możemy liczyć, że w najbliższym czasie sytuacja ulegnie poprawie.
Z coraz większą niepewnością spoglądamy w przyszłość. Obawiamy się nadchodzących tygodni i miesięcy, w których nie będziemy w stanie generować żadnych przychodów. Obawiamy się o utrzymanie stanowisk pracy, ale również o karmę i lekarstwa dla zwierząt, których w naszym Zwierzyńcu jest ponad 600.
Kupując maseczki z naszego sklepu online, wspierasz utrzymanie zwierząt z Bałtowskiego Zwierzyńca. Maseczki to produkt hand made wykonany przez naszych pracowników z Przedsiębiorstwa Społecznego Allozaur. Są to produkty limitowane, które zostały uszyte wyłącznie na potrzebę tej akcji.
Wejdź na stronę sklepu, zostań posiadaczem niepowtarzalnej maseczki i pomagaj. Akcja trwa do wyczerpania zapasów. 🙂
Serdecznie dziękujemy za wsparcie. ♡
#WspieramBałtów
#WspieramZwierzyniecBałtowski
#WspieramPolskąTurystykę
————————————————————–
Opis produktu:
Maseczki są dwustronne, wykonane ze 100% poliestru lub bawełny. Posiadają kieszonkę na wymienny wkład. W zestawie dostajecie od nas filtry z flizeliny o gramaturze 70g/M2. Maseczkę należy codziennie prac w temperaturze 60˚C przez ok. 45min., następnie uprasować gorącym żelazkiem. Zaleca się wymianę filtra po 2 godzinach użytkowania.

Przykładowe maseczki:

Zapraszamy do naszego sklepu: https://sklep.juraparkbaltow.pl/