Otwarcie lodowiska w Bałtowie

Już 4 grudnia będziemy mogli zaprosić Was do nowej, zimowej atrakcji w tym sezonie! To wyjątkowe miejsce pozwoli Wam na wspaniałą zabawę samemu, z rodziną czy przyjaciółmi, dzięki czemu nie będziecie się nudzić!

Tuż obok Zajazdu Przystocze i stoku Szwajcarii Bałtowskiej powstaje naturalne lodowisko o powierzchni aż 600 m²! Będzie to nie lada gratka dla każdego, kto uwielbia sporty zimowe, na co bez wątpienia czekają miłośnicy jazdy na łyżwach.

Lodowisko będzie zlokalizowane w namiocie, dzięki czemu nie będą miały na nie wpływu niekorzystne warunki atmosferyczne. Co jest bardzo ważne – lodowisko w Bałtowie będzie posiadało specjalne systemy chłodzące, które będą pozwalały na korzystanie z niego nawet przy temperaturze +20°C! 

Poza ślizgawką nie zabraknie też dobrej muzyki i klimatycznego oświetlenia, co z pewnością umili jazdę na łyżwach.

Dla wszystkich dostępna będzie również wypożyczalnia łyżew.

Jeśli wciąż nie macie planów na zimowe szaleństwa, to z pewnością lodowisko w Bałtowie będzie fantastycznym rozwiązaniem.

Informacje dotyczące godzin otwarcia oraz cennik znajdziecie tu:

LODOWISKO W BAŁTOWIE 

W tym dniu (4 grudnia) rusza także nasza Wioska Św. Mikołaja. Nie zapomnijcie więc go odwiedzić po (lub przed) zabawą na lodowisku, bez wątpienia będzie to wyjątkowe spotkanie!

W Wiosce Św. Mikołaja na 100% czeka Was moc atrakcji, m.in. spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami, zabawa z animatorami czy magiczny pokaz tysiąca migoczących światełek, które jeszcze bardziej wprawią Was w świąteczny klimat.