Bezpiecznie w Bałtowie

Zastanawiasz się, gdzie wybrać się z rodziną, by czuć się bezpiecznie, a jednocześnie odpocząć i dobrze się bawić?

Zapraszamy Was do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, w którym spędzicie razem czas na świeżym powietrzu podczas spacerów, jazdy na rowerze, wspinaczki czy wielu innych atrakcji.

Baltow-z-lotu-ptaka-

Do Waszej dyspozycji w ramach pakietu edukacyjnego są wybrane atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego:

  • JuraPark i Prehistoryczne Oceanarium
  • Zwierzyniec Dolny i Górny
  • Polska w Miniaturze
  • Sabatówka

Bałtowski Kompleks Turystyczny położony jest w Dolinie rzeki Kamiennej, dzięki czemu dookoła rozciągają się malownicze krajobrazy oraz przestrzenie do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Sam obszar kompleksu jest duży, co pozwala na swobodne poruszanie i unikanie tłumów.

Jeśli lubicie aktywne spędzanie czasu, to z pewnością znajdziecie tu coś dla siebie! Możecie wybierać spośród wyznaczonych spacerowych ścieżek, tras biegowych czy nordic walking, a także rowerów. Nie mogło zabraknąć również kajaków, ścianki wspinaczkowej czy wypraw off-roadowych. Dla miłośników jazdy konnej Kraina Koni przygotowała lekcje, które pozwolą rozpocząć Wam tą niezwykłą przygodę oraz udoskonalić swoje umiejętności.

W Bałtowie czeka na Was wiele fantastycznych aktywności, które sprawią, że poczujecie się bezpiecznie, a jednocześnie będziecie mogli spędzić wspólnie czas. Aktywność fizyczna jest niezbędna do zachowania zdrowia. Szczególnie po czasie spędzonym w domu przy komputerze nie powinniśmy zapominać o dobroczynnym wpływie sportu na nasz organizm. Rodzinna wycieczka będzie więc z pewnością fantastycznym pomysłem na weekend czy wolny dzień.

Nie zapomnijcie wybrać się na spacer wśród dinozaurów czy spotkanie ze zwierzętami na Zwierzyńcu Dolnym. Pozwoli Wam to na poznanie wielu ciekawostek i historii ze świata prehistorycznych gadów czy domowych i dzikich zwierząt. Z pewnością nie braknie tutaj wesołego lemura czy mówiących papug.

Na terenie kompleksu obowiązują zasady reżimu sanitarnego, dzięki czemu możecie czuć się u nas bezpiecznie.