Czy widzieliście już promocję w Szwajcarii Bałtowskiej?

promocja_na_karnety_w_szwajcarii_baltowskiej_

Sezon zimowy w Szwajcarii Bałtowskiej trwa, dlatego warto wykorzystać być może ostatnie chwile zimowego szaleństwa na stoku czy lodowisku i skorzystać z naszej oferty -PROMOCJA NA WSZYSTKIE KARNETY. 

Promocja na karnety w Szwajcarii Bałtowskiej – czego dotyczy?

  • Karnety czasowe oraz całodniowe w stacji narciarskiej aż do 50% taniej. Pogoda w ostatnich dniach pozwoliła dośnieżyć pokrywę i poprawić warunki na stoku. Dlatego nie czekajcie i wpadajcie do Bałtowa!

Godziny funkcjonowania stacji narciarskiej – Szwajcaria Bałtowska.

Szwajcaria Bałtowska to także Naturalne Lodowisko, które funkcjonuje od poniedziałku do piątku. W każdą sobotę możecie wziąć udział w wydarzeniu Trening na łyżwach przy muzyce na żywo. Istnieje także możliwość wynajęcia lodowiska poza godzinami jego pracy. Hokej na lodowisku Szwajcarii Bałtowskiej – to możliwe!

  • Oferujemy bilety na lodowisko, aż 50 % taniej do końca sezonu! 

Wszyscy miłośnicy łyżwiarstwa zapraszamy do skorzystania z promocji. Godziny funkcjonowania lodowiska oraz ceny biletów.

Uwaga!

Zakupione karnety na stok ważne są tylko w tym sezonie zimowym.

Promocja na karnety nie dotyczy wypożyczalni sprzętu.

*Promocja obejmuje sprzedaż bonem turystycznym.

Jeśli chcecie zostać w Bałtowie na dłużej zapraszamy do skorzystania z naszej bazy noclegowej „Zajazd Przystocze” i „Ranczo w Dolinie” lub skorzystania z CamperParku, który znajduje się koło stacji narciarskiej. 

Oferta noclegowa Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Dodatkowo przychodzimy do Was z wspaniałą wiadomością, ponieważ już dziś wieczorem (28 lutego) planujemy uruchomić armatki! Obserwujcie nasze media społecznościowe!

KUP BILETY ONLINE