Start sezonu letniego!

-start-sezonu-lato-2022-

16 kwietnia oficjalnie rozpoczynamy sezon letni w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Zaplanuj swój rodzinny pobyt w Bałtowie. Poznaj aktualną ofertę i godziny otwarcia kompleksu. Czeka wiele atrakcji. Zapraszamy do rodzinnego miejsca dobrej przygody!

Jak ciekawie spędzić czas z rodziną? – czyli wycieczka do Bałtowa

Na wszystkich gości Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego od 16 kwietnia czeka wiele atrakcji. Oficjalnie rozpoczynamy sezon letni 2022. Kompleks będzie czynny w godzinach 10:00 – 17:00.

Pakiet Przygoda

Jura Park – ścieżka z dinozaurami – prehistoryczny świat i jego stwory, już czekają. Wędrując po ścieżce z dinozaurami podróżnicy zobaczą Gondwanę, gdzie stacjonuje paleontolog. Tam prezentuje swoje odkrycia i służy pomocą. Z chęcią odpowie na każde trudne pytanie dotyczące śladów dinozaurów.

Prehistoryczne Oceanarium– podwodny świat miliony lat temu? Tutaj zobaczycie z bliska, jak wyglądał. Staniecie oko w oko z gadami, które żyły miliony lat temu. Na końcu podróży w trójwymiarowym świecie czeka Was spotkanie z niebezpiecznym gadem kryjącym się w głębinach.

Zwierzyniec Bałtowski (dolny + górny Safari)- zwierzyniec górny, przez niektórych nazywanym Safari. To prawdziwa przygoda wśród dzikich zwierząt. Wizyta na Safari może być zaskakująca. Wiosna budzi się do życia, podobnie jest ze zwierzątkami. Kto wie może będziecie świadkami narodzin jednego z nich!

Polska w Miniaturze – to miejsce, w którym znajduje się blisko 50 zamków i pałaców stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne. Budynki wykonane są w skali 1:25.

Sabatówka – przekraczając bramę Sabatówki przeniesiecie się w bajkowy świat magii i czarów. To tu czarownice i wiedźmy pracują nad swoimi eliksirami i częstują przepysznym ciastem. Tekla ugości Was kolorowymi karaluchami z galaretką, korą dębu z Łysej Góry lub aromatycznym żwirowym naparem. Hortensja przeprowadzi Was przez wrota czarownicy i tunel odwagi.

Kino Cinema 5D – zapraszamy na seans pt. “Dino Safari”, poza trójwymiarowym obrazem, czeka Was wiele wrażeń zmysłowych: dźwiękowych, ruchowych, dotykowych, a nawet zapachowych. Czeka na Was wiele emocji. Przyjedźcie i zobaczcie jak żyły dinozaury!

Uwaga! Sabatówka czynna w godzinach – 11:00 – 17:00.

Pakiet JuraPark

JuraPark – ścieżka z dinozaurami

Prehistoryczne Oceanarium

Wielkanocne zabawy i warsztaty kreatywne

Bałtowski Kompleks Turystyczny czynny także w święta! W niedzielę zapraszamy do wzięcia udziału w wielkanocnych poszukiwaniach zajączka. Dzieci mogą wcielić się w rolę odkrywcy, a kierunek zwiedzania nadadzą Questy, które będzie można odebrać w kasie głównej od godziny 12:30.
Dla kreatywnych, warsztaty tematyczne!
Koszt warsztatów, dla gości indywidualnych to 20zł/os.

Dla gości wypoczywających w naszej bazie noclegowej warsztaty są bezpłatne.

Święta wielkanocne w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym – Wielkanocny Pakiet Rodzinny.

Wielkanoc w bałtowie oferta dla rodzin

Jak działa Bałtowski Kompleks Turystyczny w kwietniu?

Już teraz zapraszamy wszystkich Gości do spacerowania po naszych bałtowskich ścieżkach. Przygoda wśród prehistorycznych dinozaurów i zwierząt w Bałtowskim Zwierzyńcu. Czeka wiele zwierzątek, które niedawno przyszły na świat i wolno biegają po swojej przestrzeni. Koniecznie musicie je zobaczyć!

Bilet spacerowy

Oferta dostępna poniedziałek – piątek, bilet jest ważny do 15 kwietnia. W ofercie, takie atrakcje, jak:

  • JuraParkścieżka dydaktyczna 
  • Zwierzyniec Dolny

Dodatkowo w dniach 16-18 kwiecień czynna będzie wrotkarnia! Cennik i godziny otwarcia – tutaj.

Zachęcamy, do skorzystania z naszej oferty – Bałtów aktywnie. Ścieżki rowerowe i spacerowe idealnie sprawdzą się w popołudniowych porach. Osoby kochające kontakt z naturą z pewnością będą spełnione i naładowane pozytywną energią!

Nie czekaj i już teraz zaplanuj swoją wizytę w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!