Rodzinna majówka w Bałtowie

rodzinna-majowka-w-Baltowie-

Planujesz wyjechać poza miasto na długi weekend? W Bałtowie będzie się działo — zabawa, animacje, rodzina i … wycieczki.

Gdzie wybrać się na długi weekend majowy?

Bałtowski Kompleks Turystyczny to miejsce rozrywkowo-rekreacyjne. Świetnie sprawdzi się na rodzinny wyjazd. Czeka wiele atrakcji i mnóstwo dobrej zabawy, dlatego warto zaplanować swój wypoczynek w Bałtowie już teraz!


 

Jura Park

Rodzinna przygoda, tylko w Bałtowie. Bałtowski Kompleks Turystyczny przygotował na długi weekend ciekawe warsztaty, podczas których dzieci odkryją ślady wymarłych dinozaurów i wcielą się w rolę prawdziwego paleontologa. Na Gondwanie będzie czekał tajemniczy „Bałtowski Indiana Jones”, który zdradzi tajniki swojej pracy i opowie o swoich historiach. Przechadzając się po ścieżce edukacyjnej JuraParku natkniecie się na żywego Dinozaura! To będzie wyjątkowe spotkanie z prehistorycznym stworem.
Nie zabraknie animatorów fantazyjne warkoczyki, olbrzymie bańki mydlane, rodzinne gry. Nasi animatorzy namalują na Waszych twarzach kolorowe wzory, pojawią się także szczudlarze!

Rodzinny wyjazd to pogłębianie więzi, integracja oraz wspólne poznawanie nieodkrytych dotąd zakątków Polski. Poza aktywnymi atrakcjami w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym można spotkać się ze zwierzętami z Bałtowskiego Safari. To atrakcja dla całej rodziny. Gdy poznacie, ciekawostki z życia dużych ssaków w Parku Safari zapraszamy do zwierzyńca dolnego. W tym sezonie spotkacie tam małe zwierzątka, które żwawo biegają po swoich sektorach. Biorąc udział w warsztatach „poznaj i przytul” możecie spotkać się z nimi twarzą w twarz.

Dowiedz się więcej o naszym Parku Safari.

Zwierzyniec-Baltowski-dlugi-weekend-w-Baltowie


Spotkanie z rycerzem

Jak wygląda strój rycerza? Jesteście ciekawi jak zostać prawdziwym rycerzem?

Wszystkiego dowiecie się, gdy odwiedzicie jedną z naszych atrakcji – Polska w miniaturze! Gdy tylko przejdziecie przejście graniczne, zobaczycie naszego rycerza, z którym możecie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na miejscu możecie skorzystać z obecności przewodnika, który przybliży historię pałaców i zamków znajdujących się w naszym Parku miniatur. Z bliska możecie zobaczyć wszystkie detale budowli. Nadal zastanawiasz się, gdzie wybrać się na majówkę z dzieckiem? Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy!

 


Spotkanie z bałtowskimi czarownicami i wiedźmami

Jesteście ciekawi, jak wygląda Chata czarownicy? A może chcecie mieć swój „złoty środek” na szczęśliwy dzień. Nasza wiedźma Hogata zaprosi do wspólnej zabawy i razem z Wami stworzy wyjątkowy eliksir. Przekaże Wam także swoją wiedzę z zakresu ziołolecznictwa oraz zaprosi do wspólnej zabawy. Mera i Nutka przedstawią swoje czarodziejskie sztuczki, wyjątkowymi gośćmi będą pieski, które wystąpią podczas pokazów sztuczek. Na odważnych czekają bańki ogniowe na dłoni. Podczas rodzinnej wycieczki nie można ominąć tego punktu na mapie zwiedzania.

wiedzma-Hogata-sabatowka-wioska-Czarownic-


Pokazy akrobatyki powietrznej

2 maja 2022 r. przygotowaliśmy także coś wyjątkowego i niepowtarzalnego! Po raz pierwszy na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego będzie można zobaczyć pokazy akrobatyki powietrznej w wykonaniu grupy – Przestrzeń Lotu. To będzie spektakularna prezentacja, pełna prawdziwych emocji. Demonstracje odbywać się będą o wyznaczonych godzinach: 12.00; 14.00 i 16.00. Pokazy będą trwać 15 minut, miejscem wydarzenia będzie teren obok Zajazdu Przystocze (obszar stoku narciarskiego).


Zrób zdjęcie z maskotkami

Poza wymienionymi atrakcjami wszyscy goście będą mogli przybić piątkę z Jurasiem i innymi maskotkami. Na terenie obiektu spacerować będzie szalona Wiewiórka. Króliczek wędrować będzie skocznym kroczkiem. Może go zobaczyć w towarzystwie niebieskiego rekina, który wyskoczył prosto z ekranu Prehistorycznego Oceanarium. To będzie wspaniała przygoda z naszymi maskotkami.


Park Rozrywki — dawka adrenaliny

Przypominamy, że kupując Pakiet Kompleksowy, można skorzystać ze wszystkich atrakcji oraz urządzeń na Parku Rozrywki. W tym sezonie w Kinie 5D czeka na Was seans pt. „Dino Safari”, dlatego przyszykujcie się na dreszczyk emocji! Nasz Park Rozrywki — położony najbliżej Warszawy zapewni ogrom niezapomnianych emocji. Atrakcje rozrywkowe dla dzieci i rodziców, u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Aktywnie w Bałtowie

Bałtów to urokliwe miejsce, ze względu na przepiękne krajobrazowo tereny. Można je podziwiać, wybierając się na spacer lub wycieczkę rowerową po okolicznych terenach. Spragnieni wrażeń mogą udać się na wspinaczkę lub wyprawę off-roadową 4 × 4. Wszystkie trasy znajdują się na stronie Bałtów Aktywnie.

30 kwietnia i 1 maja zapraszamy na Disco na Wrotkach, które odbędzie się na Wrotkarni Dance &Roll! To będzie tematyczne wydarzenie — styl lat 80. Rozpoczynamy o godzinie 19:00 i bawimy się do 21:00 przy muzyce na żywo. Zagra niezastąpiony Dj Gomezzz, który przygotuje dla Was największe hity lat 80. Dla dzieci przygotowaliśmy zabawę z animatorką. To wydarzenie dla całej rodziny! Będzie muzycznie, kolorowo i epicko!

Jesteśmy przekonani, że rodzinna majówka w Bałtowie będzie niezapomnianą przygodą dla wszystkich dzieci i rodziców. Warto zaplanować dłuższy pobyt w Bałtowie i skorzystać ze wszystkich atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego oraz innych zabytków znajdujących się w pobliżu. W tym sezonie na terenie obiektu uruchomiono camper park, dlatego wszyscy miłośnicy camperów mogą rozpocząć swój długi weekend w Bałtowie!

Bałtowski Kompleks Turystyczny w dniach 30 kwietnia – 3 maja czynny będzie w godzinach 10:00 – 18:00.

 

Zobacz ofertę noclegową oraz Camper Park Bałtów i zarezerwuj miejsce noclegowe na majówkę w centrum Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.