Zarezerwuj swój pobyt w Bałtowie

noclegi-w-centrum-Baltow

Promocja -15% na noclegi obowiązuje od poniedziałku do czwartku. Jeśli więc planujesz wypoczynek w Bałtowie, zarezerwuj nocleg w centrum Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego! Już teraz możesz skorzystać z rabatu! Tylko w dniach 9-19 maja 15% rabatu. Nie czekaj, zarezerwuj swój pobyt jak najszybciej!

 Rezerwacja wyłącznie telefoniczna (TEL. 510 263 896)

 

Wypoczynek z dala od tłumów i hałasu

Pobyt poza miastem to odpoczynek dla ciała i ducha. Bałtowski Kompleks Turystyczny położony w dolinie rzeki Kamiennej urzeka walorami krajobrazowymi, które można podziwiać, wybierając się na spacer lub wycieczkę rowerową.

Nasza baza noclegowa „Zajazd Przystocze” położona jest w centrum obiektu. Tuż obok domków znajduje się sala zabaw dla najmłodszych oraz część gastronomiczna Zajazdu Przystocze, w której serwowane są m.in. śniadania oraz kuchnia regionalna w formie bufetu.

Jeśli chcesz być bliżej natury, oferujemy domek wypoczynkowy Ranczo w Dolinie. Domek położony zaledwie 500 metrów od największych atrakcji zapewni prawdziwy sielski wypoczynek na wsi. To miejsce bezpieczne dla rodzin z dziećmi, obok ogródek oraz urokliwa zagroda dla sympatycznych zwierzątek, a także stajnia dla koni.

 

 • Ranczo w Dolinie

ranczo w dolinie Bałtów

 • pokoje trzy i czteroosobowe z łazienkami
  125 zł/osoba dorosła/doba
  65 zł/dzieci 3-12 lat/doba
  dzieci poniżej 3 lat bezpłatnie

 

Ranczo w Dolinie II

-ranczo-w-dolinie-Baltow-

 • pokoje z łóżkami piętrowymi i prywatną łazienką
  85 zł/osoba dorosła/doba
  45 zł/dzieci 3-12 lat/doba
  dzieci poniżej 3 lat bezpłatnie

 

REZERWACJA ORAZ INFORMACJE

TEL. 510 263 896
NOCLEGI@JURAPARK.PL