Dzień Dziecka Pełen Przygód

Zjawiskowy i niezapomniany, taki będzie dzień dziecka w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Zapraszamy już 28 maja — bo to właśnie na ten weekend zaplanowane są największe atrakcje!Jesteście ciekawi, co dla Was przygotowaliśmy? 

➡️ Czekają na Was gry i zabawy dla całej rodziny! Nasi animatorzy rozbawią Was do łez! Namalują na Waszych twarzach wymarzone wzory, zaplotą wymarzone kolorowe warkoczyki.

➡️ Na dziedzińcu JuraParku spotkacie się z naszym żywym dinozaurem! A to nie wszystko, na swojej drodze spotkacie także pomarańczowego Jurasia ze swoimi przyjaciółmi! Szalona wiewiórka, wesoły króliczek i rekin przybiją z Wami piątki i zrobią pamiątkowe zdjęcie!

➡️ Tylko u nas możesz stać się prawdziwym odkrywcą. Na Gondwanie — nieodłącznej części juraparku, odbędą się warsztaty z preparowania skamieniałości.

➡️ Spotkanie ze zwierzątkami z Bałtowskiego Zwierzyńca! Tak to możliwe, dzięki warsztatom „poznaj i przytul”, gdzie możecie wziąć na rączki, np. surykatki, a dla odważnych spotkanie z egzotycznymi gadami!

➡️ W niedzielę 29 maja zapraszamy na pokazy akrobatyki powietrznej!

Zobaczcie naszą zapowiedź!

 

atrakcje-na-dzien-dziecka-w-Baltowie