Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family 2022

-off-road-dla-rodziny-Baltow-2022-

Wszyscy miłośnicy off-roadowych przygód, mogą już planować swój wyjazd do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego w dniach 15-17 lipca. To właśnie wtedy odbędzie się rodzinna off-roadowa, dzika wyprawa! Jesteście ciekawi, co dla Was przygotowaliśmy?

„ISKIER MOC — DO SPODU JURAJSKIEJ PODŁOGI”

To hasło tegorocznej edycji. Głównym wątkiem przewodnim będzie krzemień — najcenniejszy surowiec człowieka, który dawał ostrą, tnąca krawędź. Kojarzy się z krzesaniem ognia, określany jest także jako sacrum, dar Matki Ziemi, którego szarobłękitne smugi, symbolizowały niebo. Dodatkowo Rezerwat Krzemionki, znajdujący się 7 km od naszego obiektu został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO!
Tworem tego unikatu kultury i natury ruszymy podczas BBDW Family.

Co czeka na uczestników rajdu?

Rodzina Bałtowskich Bezdroży będzie miała możliwość poznania krajobrazu, gdzie narodził się krzemień, a później został odkryty przez człowieka. To wspaniała atrakcja w szczególności, dlatego, że w Krzemionkach znajduje się jedyna w Polsce kopalnia krzemienia! Pokonując trasę, zadaniem uczestników rajdu będzie rozwiązanie szeregu zagadek, które nawiązywać będą do tematu przewodniego, czyli krzemienia. Podczas rajdu zwrócimy uwagę na budowę geologiczną warsztatu i jego rzeźbie, korzystając  off-roadowych zalet. A dla najmłodszych przygotowaliśmy gry i zabawy.

  • W tym roku przygotowaliśmy trasy o różnym stopniu trudności, a uczestnicy sami będą mogli zdecydować jaką trasę chcą pokonać. Oferujemy 2 klasy: OFF-ROAD i SUV. 
  • Harmonogram wydarzenia podany będzie 2 tygodnie przed datą rajdu.

Zapisy na wydarzenie

31 maja 2022 r. o godz. 10:00 wystartują zapisy. Ilość miejsc ograniczona! Wejdź ona oficjalną stronę i ZAPISZ SIĘ.

WPISOWE

Opłata:

załoga = liczba osób w aucie:

2 os = 700 zł

3 os = 900 zł

4 os = 1100 zł

5 os = 1300 zł

6 os = 1550 zł

7 os = 1800 zł

* dzieci do lat 3 bezpłatnie
** minimalna wielkość załogi = dwie osoby, w tym jedna osoba z prawem jazdy kat. B
*** maksymalna wielkość załogi = liczba miejsc w aucie

Dane do przelewu:

Dane konta, na które należy dokonać opłaty wpisowej, podane są w regulaminie wydarzenia.