Otwieramy BikePark

Bike-Park-Baltow-

Jesteś zapalonym riderem? Szukasz tras, gdzie będziesz mógł się wyszaleć? Odwiedź BikePark w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym! Zabierz swoich znajomych i chwytaj dzień pełen dobrych emocji. Zapraszamy od 17 września do 30 października w każdy weekend!

BikePark

Z myślą o miłośnikach mocnych wrażeń, w szczególności tych kochających szaleństwo jednośladami, stworzyliśmy miejsce, które pozwoli „poszaleć” w terenie. Na zainteresowanych czekają 3 trasy, o różnym stopniu trudności. Początkujący, zaawansowani, a także rodziny mogą spróbować swoich sił.

Malownicze ścieżki poprowadzone przez stok narciarski — Szwajcaria Bałtowska, sprawiają, że w Bałtowie nie będziesz się nudzić.


Trasa zielona „Family”

720 m łagodnej trasy z możliwością ominięcia przeszkód. Wybierając tę opcję, czeka na Ciebie krótki pump track oraz drop ze zjazdem z palet.

„FLOW”

Niebieska   trasa o długości 650 m, z której skorzystać mogą już osoby średniozaawansowane. Tu czeka już więcej przeszkód: stoliki, bandy, dropy. Przeszkody te można ominąć bez skakania.

DH LINE

630 m czerwonej, najtrudniejszej trasy. Czeka na wszystkich zaawansowanych riderów. Pokonując tę trasę, natkniesz się na bandy, dropy oraz skocznię przelotową, którą można przejechać, jeśli nie zdecydujesz się na skok.

Łącznie oferujemy 6 tras (2 zielone, 2 niebieskie oraz 2 czerwone).


Cennik

1 zjazd – 10 zł

5 zjazdów – 40 zł

10 zjazdów – 80 zł

Bilet całodniowy – 110 zł

Bilety do zakupu w kasie Zwierzyńca


Przypominamy, że jeśli nie masz odpowiedniego sprzętu, bądź chcesz skorzystać z serwisu, nasza wypożyczalnia jest otwarta i możesz skorzystać z jej usług. Zobacz Wypożyczalnia rowerowa.

Pamiętaj, aby wybierając się do BikeParku zabrać ze sobą kask oraz ochraniacze.

Więcej informacji o BikeParku  na stronie BałtówAktywnie.

Przed skorzystaniem z BikeParku zapoznaj się z REGULAMINEM