Październik w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym

Pazdziernik-w-Baltowskim-Kompleksie-Turystycznym-Bilet-spacerowy

Jesień w Bałtowie zachwyca! Kolorowe korony drzew zachęcają do spacerowania ścieżkami Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, dodatkowo na obiekcie można zobaczyć około 2 tysiące dyń! Jak działamy w październiku?

Bilet Spacerowy w sprzedaży

Z myślą o spacerowiczach postanowiliśmy wprowadzić bilet spacerowy, mający w swojej ofercie 3 atrakcje, które przyczynią się do powiększania wiedzy, a także zachęcą do aktywnego trybu życia!

Bilet spacerowy dostępny będzie w sprzedaży w dniach poniedziałek — środa.

Atrakcje

Triceratops-w-Juraparku-w-Bałtowie

 

JuraPark — ponad 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości na ścieżce edukacyjnej! To wspaniała atrakcja dla wszystkich fanów tych prehistorycznych stworzeń.

 

 


muzeum-jurajskie-bilet-spacerowy

 

Muzeum Jurajskie — tu zanurzysz się w świecie sprzed milionów lat. Zobaczysz prawdziwy szkielet dinozaura, a także skamieniałości, które przywiezione zostały do muzeum nie tylko z Polski, ale również z Libanu, Maroka czy dalekiego Madagaskaru.

 

 


zwierzyniec-dolny-Baltow-

 

Zwierzyniec Dolny — to podróż alejkami, gdzie z każdej strony otaczają Cię zwierzęta — w głównej części ptaki. Szczególną uwagę przykują osiołki, liczne surykatki, skoczne kózki czy urocze kucyki.

 


Poznaj godziny funkcjonowania obiektu. 

Pakiet Kompleksowy

Przypominamy, że nadal możecie skorzystać z naszego pakietu kompleksowego oferującego wiele atrakcji! Pakiet będzie dostępny od czwartku do niedzieli.

Zobacz: Cennik Biletów Indywidualnych

Święto Dyni w każdy weekend

Jest u nas pomarańczowo i bajkowo! 😊  Pokaż dzieciom, że jesień w Bałtowie też może być piękna. Co więcej, w każdą sobotę i niedzielę na dzieci czekają zabawy z animatorami, brokatowe tatuaży w kształcie dyni, malowanie twarzy oraz zabawa w… kucharzy! Dzieci wcielą się w rolę cukiernika, przed nimi pieczenie puszystych placuszków dyniowych 🥣🥞

Więcej szczegółowych informacji o Święcie Dyni.

Godziny pracy obiektu

Poniedziałek — Piątek 10:00 – 17:00

Sobota — Niedziela 10:00 – 18:00