Święto Dyni w Bałtowie

Swieto-Dyni-w-Baltowie-

Rodzinnie, kreatywnie i warsztatowo w Bałtowie! Zapraszamy na Święto Dyni już od 17 września. W każdy weekend czekają zabawy z animatorami, a także wspólne dekorowanie i pieczenie! Zrobi się naprawdę kolorowo.

Strefa kucharza i artysty

Aby wizyta w Bałtowie była wyjątkowym przeżyciem w każdy weekend od 17 września do 30 października na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego odbywać się będą warsztaty kreatywne oraz warsztaty kulinarne, ale to nie wszystko.

Warsztaty kulinarne

To warsztaty dla wszystkich kochających kulinarne podróże. Czy z dyni można zrobić coś słodkiego? Pewnie, podczas warsztatów wykonamy dyniowe placuszki. Sami zdecydujecie jakie elementy dekoracyjne dodatkowo wzbogacą Wasze placuszki. Będzie pysznie i zdrowo!

Swieto-Dyni-w-Baltowie

Warsztaty kulinarne odbywać się będą w wyznaczonych godzinach: 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30.

Kreatywne warsztaty

Pomysłowo, kolorowo i… w swobodnej atmosferze, gdzie każdy może wyrazić siebie, poprzez sztukę. Dzieci i dorośli mogą wziąć udział w warsztatach. Co na Was czeka?

  • Dyniowe Poduchy 

Dyniowa przytulanka dla każdego! Do dyspozycji uczestników oddajemy kolorowe materiały, wstążki oraz wiele gadżetów. A wszystko po to, aby poducha była szczególna.

  • Dyniowe Obrazki

Jak wypracować umiejętności manualne oraz kreatywność? Ćwicząc, pomagają przy tym plastyczne zabawy dla dzieci, np. wyklejanki. Na naszych warsztatach dzieci otrzymają szkice w dyniowej tematyce. Podczas warsztatów dzieci mogą puścić wodze fantazji i wykorzystać dostępne dekoracje (koraliki, jesienne skarby, plastelina).

  • Dekoracja Dyni

Czy każda dynia jest taka sama? Nie, każda jest inna, różni się wielkością, gatunkiem, kształtem, a nawet kolorem! W trakcie dekoracji dyni możecie stworzyć swoją wymarzoną dynię.

Warsztaty kreatywne rozpoczną się od godziny 11:30 i będą trwać do 16:30.

Więcej informacji o wydarzeniu TUTAJ.

Co najważniejsze wszystkie swoje prace zabieracie ze sobą na pamiątkę do domu! Koniecznie pochwalcie się swoimi zdolnościami w mediach społecznościowych!

Warsztaty kulinarne oraz kreatywne odbywać się będą w Kawiarni Sabat Cafe na terenie JuraParku. Aby uczestniczyć w warsztatach, należy dokonać rezerwacji w kasie głównej. 

Warsztaty kreatywne – 15 zł

Warsztaty kulinarne – 20 zł

Strefa Zabaw w Sabatówce

Na Sabatówce czekają bałtowskie czarownice, które także przygotowały wiele zabaw i gier. Gra w memory, koło fortuny, przejście tunelu odwagi to tylko niektóre z nich. Dodatkowo stacjonujący tam animatorzy zaproszą na pokazy magicznych baniek, które odbędą się w następujących godzinach: 12:00, 14:00, 16:00.